لینک‌های قابلیت دسترسی

logo-print
یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ تهران ۱۲:۱۹ - ۴ دسامبر ۲۰۱۶

فهرست راه یافتگان به مجلس خبرگان


فهر ست منتخبين مجلس خبرگان در تمامی استان‌ها


فهرست راه یافتگان به مجلس خبرگان که خبرگزاری فارس منتشر کرده است.



درحوزه انتخابی آذربايجان شرقی : محسن مجتهد شبستری، مرتضی بنی فضل، محمدتقی پورمحمدی و محمد فيض ‌سرابی از فهر ست جامعتين و سيد محمد واعظ ‌موسوی به عنوان کانديدای مستقل .


در حوزه انتخابی آذربايجان غربی : علی ‌اکبر قريشی و سيد اکبر قره‌ باغی از فهر ست جامعتين و حسن نمازی به عنوان کانديدای مستقل .


در حوزه انتخابی اردبيل : سيد حسن عاملی و سيد ابراهيم سيد حاتمی هر دو از فهر ست جامعتين .


در حوزه انتخابی اصفهان : تمامی کانديداهای مورد حمايت جامعتين شامل سيد يوسف طباطبايی، سيد ابوالحسن مهدوی، مرتضی مقتدايی، محمود عبد اللهی و حسن آقا‌شريعتی .


در حوزه انتخابی ايلام : رحيم محمدی به عنوان کانديدای مورد حمايت حزب اعتماد ملی ، و در حوزه انتخابی بوشهر نيز سيد هاشم حسينی ‌بوشهری کانديدای مورد حمايت جامعتين .


در حوزه انتخابی تهران : اکبر هاشمی‌ رفسنجانی، محمد امامی‌کاشانی، علی‌اکبر مشکينی، محمد يزدی، احمد جنتی، تقی مصباح‌ يزدی،حسن روحانی، محسن کازرونی، فربانعلی دری نجف‌ آبادی، سيد محسن خرازی، رضا استادی، عبدالنبی نمازی، محمد باقر باقری‌ کنی و محمد محمدی گيلانی از فهر ست جامعتين و محسن قمی از فهر ست مورد حمايت نخبگان حوزه و دانشگاه ، خبرگان و کارآمدی و حزب اعتماد ملی و مرعشی به عنوان کانديدای مستقل .


در حوزه انتخابی چهار محال و بختياری : عليرضا اسلاميان از کانديداهای مستقل .


در حوزه انتخابی خراسان رضوی : سيد محمود هاشمی‌ شاهرودی، سيد احمد علم ‌الهدی، محمد رضا فاکر، ابوالقاسم خزعلی، عباس واعظ ‌طبسی و علی‌اصغر معصومی کانديداهای مورد حمايت جامعتين .


در حوزه انتخابی خراسان شمالی : حبيب الله مهمان‌نواز و در حوزه انتخابيه خراسان جنوبی سيد ابراهيم رئيسی کانديداهای مورد حمايت جامعتين .


در حوزه انتخابی خوزستان : سيد محمود علی موسوی‌ جزايری، عباس کعبی، سيد علی شفيعی، علی فلاحيان و محسن حيدری کانديداهای مورد حمايت جامعتين و محمد حسين احمدی به عنوان کانديدای مستقل .


در حوزه انتخابی زنجان : محمدتقی واعظی و در حوزه انتخابيه سمنان سيد محمد شاهچراغی از کانديداهای مورد حمايت جامعتين .


در حوزه انتخابی سيستان و بلوچستان : عباسعلی سليمانی از کانديداهای مورد حمايت جامعتين و مولوی علی‌احمد سلامی به عنوان کانديدای مستقل .


در حوزه انتخابی فارس : سيد علی‌اصغر دستغيب، احمد بهشتی، محمدصادق حائری ‌شيرازی و اسدالله ايمانی کانديداهای مورد حمايت جامعتين و علی‌محمد دستغيب به عنوان کانديدای مستقل .


در حوزه انتخابی قزوين : علی اسلامی و هادی باريک ‌بين و در حوزه انتخابی قم محمد مومن به عنوان کانديداهای مورد حمايت جامعتين .


در حوزه انتخابی کردستان : ملا محمد شيخ ‌الاسلامی کانديدای مورد حمايت حزب اعتماد ملی و ملا عبدالرحمان خدايی به عنوان کانديدای مستقل .


در حوزه انتخابی کرمان : سيد احمد خاتمی و محمد علی موحدی کرمان کانديداهای مورد حمايت جامعتين و بهرامی خوشکار به عنوان کانديدای مستقل .


در حوزه انتخابی کرمانشاه : محمد حسين زرندی به عنوان کانديدای مورد حمايت حزب اعتمادملی و حسن ممدوحی کانديدای جامعتين .


در حوزه انتخابی کهگيلويه و بويراحمد : سيد کرامت ‌الله ملک‌حسينی کانديدای مورد حمايت جامعتين .


در حوزه انتخابی گلستان : سيد کاظم نورمفيدی و حبيب ‌الله طاهری کانديداهای مستقل .


در حوزه انتخابی گيلان : زين‌العابدين قربانی، رمضانی، مختار امينيان و عباس محفوظی کانديداهای مورد حمايت جامعتين .


در حوزه انتخابی لرستان : سيد حسن طاهری خرم ‌آبادی و سيد محمد تقی شاهرخی کانديداهای مورد حمايت جامعتين .


در حوزه انتخابی مازندران : نورالله طبرسی، صادق لاريجانی و سيد صابر جباری کانديداهای مورد حمايت جامعتين و علی معلمی کانديدای مستقل .


در حوزه انتخابی مرکزی : احمد محسنی گرگانی و سيد ابوالفضل ميرمحمدی به عنوان کانديداهای مورد حمايت جامعتين .


در حوزه انتخابی همدان : غياث‌الدين محمد کانديدای مورد حمايت جامعتين و علی رازينی کانديدای مستقل .


در حوزه انتخابی هرمزگان : غلامعلی نعيم آبادی و در حوزه انتخابی يزد ابوالقاسم وافی از کانديداهای مورد حمايت جامعتين .


XS
SM
MD
LG