لینک‌های قابلیت دسترسی

شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ تهران ۲۳:۱۴ - ۲۱ ژانویه ۲۰۱۷

در هفته‌ای که گذشت روسای قوه مجریه و قضاییه از عملکرد یکدیگر انتقاد کرده و هرکدام دیگری را به پیگیری نکردن پرونده بابک زنجانی متهم کردند.

اتهامات تا آنجا پیش رفت که رییس قوه قضاییه حسن روحانی را به دریافت پول از بابک زنجانی در مبارزات انتخاباتی متهم کرد و رییس‌جمهوری هم متقابلا بحث حساب‌های بانکی رییس قوه قضاییه را پیش کشید.

در برنامه ساعت ششم این هفته فرین عاصمی به همراه فرنوش امیرشاهی، روزنامه‌نگار به بررسی این موضوع پرداخته و پرسیده که برنده تنش لفظی میان حسن روحانی و صادق آملی‌لاریجانی کیست؟ این تنش به چه معناست و نزدیک شدن به انتخابات ریاست‌جمهوری چقدر در این تنش موثر است؟

 • 16x9 Image

  فرین عاصمی

   فرین عاصمی از دبیران، خبرنگار و مجری رادیو فرداست. او از سال ۱۳۸۲ به رادیو فردا پیوسته و پیش از آن در بعضی از روزنامه‌های داخلی ازجمله روزنامه ایران کار می‌کرد. 
  فرین عاصمی در سال ۱۳۸۷ و همزمان با راه‌اندازی تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی به این رسانه پیوست و تا سال ۱۳۸۹ در این تلویزیون مشغول به کار بود. 
  از سال ۱۳۸۹ تاکنون هم در رادیو فردا مشغول است. او مستندهای رادیویی و تلویزیونی مختلفی ازجمله اشغال سفارت آمریکا و ۴۴۴ روز گروگانگیری کارکنان آن در تهران و برنامه‌هایی به‌مناسبت هشتادمین سالگرد تولد واتسلاو هاول و هفتاد و پنجمین سالگرد آزادی اردوگاه آشویتس تهیه کرده است.

  فرین عاصمی را در تلگرام در این کانال دنبال کنید: https://telegram.me/Fareenassemi

نمایش نظرات

XS
SM
MD
LG