لینک‌های قابلیت دسترسی

شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ تهران ۱۰:۴۱ - ۲۱ ژانویه ۲۰۱۷

آژانس بين المللی انرژی در گزارش ماهانه خود که روز پنجشنبه ۲۱ خرداد منتشرکرد، صادرات نفت ايران در ماه گذشته ميلادی را يک ميليون و ۴۰۰ هزار بشکه در روز اعلام کرد.

بر اساس گزارش آژانس بين المللی انرژی اين مقدار از نيمه سال ۲۰۱۲، حدود سه سال پيش که تحريمهای غرب عليه ايران بهاجرا گذاشته شد، يک رکورد محسوب ميشود.

ايران قبل از تحريمهای غرب روزانه تا ۲ و نيم ميليون بشکه صادرات نفت داشت. رادیو فردا در اينباره با بهمن آقايی ديبا، کارشناس بين المللی نفت و گاز گفت وگو کرده و ابتدا از او پرسيده که چه اتفاقی باعث افزايش صادرات نفت ايران در ماه گذشته ميلادی شده است؟

 • 16x9 Image

  فرین عاصمی

   فرین عاصمی از دبیران، خبرنگار و مجری رادیو فرداست. او از سال ۱۳۸۲ به رادیو فردا پیوسته و پیش از آن در بعضی از روزنامه‌های داخلی ازجمله روزنامه ایران کار می‌کرد. 
  فرین عاصمی در سال ۱۳۸۷ و همزمان با راه‌اندازی تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی به این رسانه پیوست و تا سال ۱۳۸۹ در این تلویزیون مشغول به کار بود. 
  از سال ۱۳۸۹ تاکنون هم در رادیو فردا مشغول است. او مستندهای رادیویی و تلویزیونی مختلفی ازجمله اشغال سفارت آمریکا و ۴۴۴ روز گروگانگیری کارکنان آن در تهران و برنامه‌هایی به‌مناسبت هشتادمین سالگرد تولد واتسلاو هاول و هفتاد و پنجمین سالگرد آزادی اردوگاه آشویتس تهیه کرده است.

  فرین عاصمی را در تلگرام در این کانال دنبال کنید: https://telegram.me/Fareenassemi

نمایش نظرات

XS
SM
MD
LG