لینک‌های قابلیت دسترسی

پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ تهران ۰۰:۵۴ - ۱۹ ژانویه ۲۰۱۷
صد و پنجاه نفر از فعالان سياسی و مدنی در نامه به احمد شهيد، گزارشگر ويژه حقوق بشر سازمان ملل در امور ايران، از او خواسته‌اند از مسوولان جمهوری اسلامی درخواست کند شرايط ديدار او با ميرحسين موسوی و مهدی کروبی، از رهبران مخالفان در ايران را فراهم کنند.


آنها همچنین خواستار آزادی میر حسین موسوی و مهدی کروبی شدند.
ميرحسين موسوی و مهدی کروبی، رهبران معترضان به نتايج انتخابات رياست‌جمهوری سال ۸۸ به همراه زهرا رهنورد، از بهمن‌ماه سال ۸۹ تاکنون در حصر خانگی بسر می‌برند.
رادیو فردا در اين باره با نسيم سرابندی، دبير سابق کميسيون زنان دفتر تحکيم وحدت و از امضا کنندگان اين نامه گفت‌وگو کرده و ابتدا درباره نکاتی که در اين نامه به آنها اشاره شده، پرسيده است.
 • 16x9 Image

  فرین عاصمی

   فرین عاصمی از دبیران، خبرنگار و مجری رادیو فرداست. او از سال ۱۳۸۲ به رادیو فردا پیوسته و پیش از آن در بعضی از روزنامه‌های داخلی ازجمله روزنامه ایران کار می‌کرد. 
  فرین عاصمی در سال ۱۳۸۷ و همزمان با راه‌اندازی تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی به این رسانه پیوست و تا سال ۱۳۸۹ در این تلویزیون مشغول به کار بود. 
  از سال ۱۳۸۹ تاکنون هم در رادیو فردا مشغول است. او مستندهای رادیویی و تلویزیونی مختلفی ازجمله اشغال سفارت آمریکا و ۴۴۴ روز گروگانگیری کارکنان آن در تهران و برنامه‌هایی به‌مناسبت هشتادمین سالگرد تولد واتسلاو هاول و هفتاد و پنجمین سالگرد آزادی اردوگاه آشویتس تهیه کرده است.

  فرین عاصمی را در تلگرام در این کانال دنبال کنید: https://telegram.me/Fareenassemi

نمایش نظرات

XS
SM
MD
LG