لینک‌های قابلیت دسترسی

یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ تهران ۱۷:۵۴

پرواز لیورپول تا رده سوم لیگ برتر انگلیس


منچستر يونايتد با ۴۴ امتياز صدر نشين دسته برتر فوتبال انگليس است.

منچستر يونايتد با ۴۴ امتياز صدر نشين دسته برتر فوتبال انگليس است.

يک پنالتی زود هنگام توسط زابی آلونسو و گلهای دير هنگام کريگ بلامی و استيون جرالد، به تيم ليورپول پيروزی آسان سه بر صفر بر تيم چارلتون آ تلتيک و رده سوم پيکارهای دسته برتر فوتبال انگليس را بخشيد .


به گزارش رويترز ، تيم چارلتون پس از تنها دو دقيقه به درد سر افتاد. در اين لحظه جيمی ترائوره، مدافع پيشين ليورپول و فعلی چارلتون، در حالی پای خود را به صورت جرمن پنانت که او اقدام به ضربه سر برای توپ ارسالی مارک گونزالز از جناح چپ کرده بود .


هوارد وب، داور مسابقه، نقطه پنالتی را نشان داد و آ لونسو، هافبک اسپانيايی، آن را در دروازه تيم در حال سقوط چارلتون به ثمر رساند.


ليورپول خيلی سريع به زدن گل دوم هم نزديک شد . اما گل های بعدی توسط بلامی و کاپيتن جرالد در ده دقيقه پايانی، توانست نمايانگر چهره قابل قبول مردان رافائل بنيتز ( مربی ليوزپول ) باشد .


ليورپول با اين پيروزی از هجده بازی ۳۱ امتيازی شد تا دست کم برای يک روز تيم رده سومی باشد و در انتظار بازی روز یکشنبه بين آ رسنال ( ۲۸ امتيازی ) و پورتس ماوث ( ۲۸ امتيازی ) در ورزشگاه امارات ( زمين اين فصل آ رسنال ) باقی بماند .منچستر يونايتد با ۴۴ امتياز پيشتاز و چلسی با ۳۹ امتياز تعقيب کننده است .


XS
SM
MD
LG