لینک‌های قابلیت دسترسی

سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ تهران ۱۸:۵۹ - ۱۷ ژانویه ۲۰۱۷

حقابه‌ای که روابط تهران و کابل به آن «گره خورده است»


بخش‌هایی از رود هیرمند (هلمند) در ولایت هلمند افغانستان

بخش‌هایی از رود هیرمند (هلمند) در ولایت هلمند افغانستان

محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران روز دوشنبه در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی گفت که روابط ایران و افغانستان و همکاری‌های دو کشور به موضوع حقابه ایران از رودهای هامون، هیرمند و حریر رود گره خورده است.

وزیر خارجه ایران گفت موضوع حقابه ایران در ملاقات‌های متعدد حسن روحانی، رییس‌جمهوری ایران با حامد کرزی و اشرف غنی، رییس‌جمهوری پیشین و فعلی افغانستان و ملاقات‌های خود او با دبیر شورای امنیت ملی افغانستان و وزیر خارجه این کشور مطرح شده است.

 • 16x9 Image

  فرین عاصمی

   فرین عاصمی از دبیران، خبرنگار و مجری رادیو فرداست. او از سال ۱۳۸۲ به رادیو فردا پیوسته و پیش از آن در بعضی از روزنامه‌های داخلی ازجمله روزنامه ایران کار می‌کرد. 
  فرین عاصمی در سال ۱۳۸۷ و همزمان با راه‌اندازی تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی به این رسانه پیوست و تا سال ۱۳۸۹ در این تلویزیون مشغول به کار بود. 
  از سال ۱۳۸۹ تاکنون هم در رادیو فردا مشغول است. او مستندهای رادیویی و تلویزیونی مختلفی ازجمله اشغال سفارت آمریکا و ۴۴۴ روز گروگانگیری کارکنان آن در تهران و برنامه‌هایی به‌مناسبت هشتادمین سالگرد تولد واتسلاو هاول و هفتاد و پنجمین سالگرد آزادی اردوگاه آشویتس تهیه کرده است.

  فرین عاصمی را در تلگرام در این کانال دنبال کنید: https://telegram.me/Fareenassemi

نمایش نظرات

XS
SM
MD
LG