لینک‌های قابلیت دسترسی

جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ تهران ۲۲:۲۱ - ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷

شهیندخت مولاوردی،‌ معاون حسن روحانی در امور زنان و خانواده به خبرگزاری ایلنا گفته که وقتی مخالفان حضور زنان در ورزشگاه‌ها از مراجع هزینه کردند، به خاطر احترام دولت به مراجع تشخیص داده شد تهمدیداتی رعایت شود.

بحث ورود زنان به ورزشگاه‌ها در ماه‌های اخیر در ایران موجب اختلاف‌نظرهایی میان مخالفان و موافقان شده است. روز ۲۷ خرداد ماه گروهی از مخالفان حضور زنان در ورزشگاه‌ها در مقابل وزارت ورزش ایران تجمع کرده و خواستار برکناری شهیندخت مولاوردی شدند. خانم مولاوردی یازدهم خرداد در گفت‌وگو با روزنامه شرق از مجوز حضور زنان در ورزشگاه‌ها خبر داده بود.

پس از آن گروهی از مخالفان تهدید کردند که حضور زنان در ورزشگاه‌ها با مقابله خونین حزب‌الله مواجه خواهد شد.

در این‌باره با محمدجواد اکبرین، دین‌پژوه گفت‌وگو کرده و ابتدا از او پرسیده‌ایم که گفته‌های خانم مولاوردی درباره احترام دولت به مراجع و اتخاذ تمهیدات، به چه معناست؟

محمدجواد اکبرین در پاریس:


 • 16x9 Image

  فرین عاصمی

   فرین عاصمی از دبیران، خبرنگار و مجری رادیو فرداست. او از سال ۱۳۸۲ به رادیو فردا پیوسته و پیش از آن در بعضی از روزنامه‌های داخلی ازجمله روزنامه ایران کار می‌کرد. 
  فرین عاصمی در سال ۱۳۸۷ و همزمان با راه‌اندازی تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی به این رسانه پیوست و تا سال ۱۳۸۹ در این تلویزیون مشغول به کار بود. 
  از سال ۱۳۸۹ تاکنون هم در رادیو فردا مشغول است. او مستندهای رادیویی و تلویزیونی مختلفی ازجمله اشغال سفارت آمریکا و ۴۴۴ روز گروگانگیری کارکنان آن در تهران و برنامه‌هایی به‌مناسبت هشتادمین سالگرد تولد واتسلاو هاول و هفتاد و پنجمین سالگرد آزادی اردوگاه آشویتس تهیه کرده است.

  فرین عاصمی را در تلگرام در این کانال دنبال کنید: https://telegram.me/Fareenassemi

نمایش نظرات

XS
SM
MD
LG