شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳ تهران ۰۹:۲۷ - ۱ نوامبر ۲۰۱۴


فراتر از خبر


چندرسانه‌ای

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
یکی از قدیمی‌ترین سالن‌های سینمای کی‌یف در آتش سوختi
X
۱۳۹۳/۰۸/۰۸
آتش‌سوزی در یکی از قدیمی‌ترین سالن‌‌های سینمای اوکراین – ساخته شده در سال ۱۹۳۱ - در کی‌یف، تعلیق فعالیت‌های تنها شرکت هواپیمایی ارمنستان، شیوع هرزنامه‌های الکترونیکی در مورد شیوع ایبولا در تاجیکستان به همراه دیگر گزارش‌های خبری از قرقیزستان و پاکستان، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم یکی از قدیمی‌ترین سالن‌های تئاتر کی‌یف در آتش سوخت

آتش‌سوزی در یکی از قدیمی‌ترین سالن‌‌های سینمای اوکراین – ساخته شده در سال ۱۹۳۱ - در کی‌یف، تعلیق فعالیت‌های تنها شرکت هواپیمایی ارمنستان، شیوع هرزنامه‌های الکترونیکی در مورد شیوع ایبولا در تاجیکستان به همراه دیگر گزارش‌های خبری از قرقیزستان و پاکستان، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد است.
گالری عکس

گالری عکس سالانه هنر ديجيتال تهران

تادائکس، عنوان سالانه ای برای هنر ديجيتال است که تعدادی از جوان ها و البته حاميان بخش خوصی در هنر معاصر ايران راه انداخته اند. تادائکس امسال از ۱۸ تا ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۳ برقرار بود و هنرمندانِ زيادی در آن مشارکت داشتند. تنوع، تازگی، و تلاش برای نزديک شدن به استاندارد‌های بين المللی اين نمايشگاه را در مرکز توجه هنر دوستان قرار داده است و گالری محسن، مجتمع تجاری سام سن‌تر، و سينما پرديس قلهک پذيرای تعداد زيادی از مخاطبان و اهالی هنر هستند. عکس ها از گلرخ اعتمادی
فیلم

فیلم انهدام حدود ۲۰ تن مواد مخدر در افغانستان

انهدام حدود ۲۰ تن مواد مخدر ضبط شده از قاچاقچيان در یک سال گذشته در افغانستان در کابل، اعتراض حزب «تحريک انصاف» به دولت حاکم پاکستان، مراسم يادبود سربازان گمنام در اوکراين به همراه ديگر گزارش‌های خبری از گرجستان و افغانستان از اخبار امروز راديو اروپای آزاد/ راديو آزادی است.
فیلم

فیلم جريمه ۲۰۰ هزار دلاری برای يک تبليغ همجنس‌گرايی در قزاقستان

جريمه ۲۰۰ هزار دلاری يک موسسه تبليغاتی برای تبليغ «جنجال‌آفرين» در حمايت از همجنس‌گرايی در قزاقستان، حمله با چاقو به يک خبرنگار در کوسوو به همراه ديگر گزارش‌های خبری از قرقيزستان و تاجيکستان از اخبار امروز راديو اروپای آزاد/ راديو آزادی است.
فیلم

فیلم تظاهرات در اعتراض به بالا رفتن قیمت برق در پاکستان

تظاهرات در اعتراض به بالارفتن قیمت برق در پاکستان، اعلام برگزاری انتخابات «آزاد و منصفانه»‌ در اوکراین از سوی سازمان همکاری و امنیت اروپا، اعتراض کمونیست‌ها در قزاقستان به «سرکوب»، به همراه دیگر گزارش‌های خبری از تاجیکستان و ترکمنستان از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم دستگیری به اتهام «توهین به مقدسات»‌ در افغانستان

ٖٖدستگیری به اتهام «توهین به مقدسات»‌در افغانستان، افزایش قیمت مواد غذایی در تاجیکستان، اعتراض در پاکستان و دیگر گزارش‌های خبری از قزاقستان و گرجستان، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم انفجارهای مرگبار در پاکستان

انفجارهای مرگبار در پاکستان، اعتراض به کاهش مزايای مرخصی زايمان در ارمنستان و آماده‌سازی برای برگزاری نمايشگاه «اکسپو ۲۰۱۷» در قزاقستان، از اخبار امروز راديو اروپای آزاد/ راديو آزادی است.
فیلم

فیلم پایان دادن به اعتراض‌ها در پاکستان

پایان دادن به اعتراض‌ها در پاکستان، مسدود شدن یک سایت خبری پرطرفدار در تاجیکستان، پلنگ‌های برفی در خطر انقراض در قرقیزستان به همراه دیگر گزارش‌های خبری از گرجستان و روسیه، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.


به ما بپیوندید

نظرسنجی

آرشیو نظرسنجی

تازه‌ترین مجله هفتگی

محبوب‌ترین‌ها