شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ تهران ۱۲:۲۶ - ۱۰ اکتبر ۲۰۱۵


فراتر از خبرچندرسانه‌ای

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
i
|| 0:00:00
...  
 
X
گالری عکس

گالری عکس جنگ به روایت عکس‌های منوچهر دقتی

منوچهر دقتی در طول چهل سال فعالیت مطبوعاتی خود از مناطق پر خطری عکاسی کرده و در خبرگزاری‌های بین‌المللی به عنوان عکاس و ادیتور منطقه‌ای مشغول به کار بود. او که اکنون به صورت آزاد به فعالیت می‌پردازد، ساکن ایتالیاست و در گفت‌وگو با رادیو فردا از عکاسی از جنگ ایران و عراق گفته است.
فیلم

فیلم عکاسی از جنگ ایران و عراق در گفت‌وگو با منوچهر دقتی

منوچهر دقتی در طول چهل سال فعالیت مطبوعاتی خود از مناطق پر خطری عکاسی کرده و در خبرگزاری‌های بین‌المللی به عنوان عکاس و ادیتور منطقه‌ای مشغول به کار بود. او که اکنون به صورت آزاد به فعالیت می‌پردازد ساکن ایتالیاست، و در گفت‌وگو با رادیو فردا از عکاسی از جنگ ایران و عراق گفته است.​
گالری عکس

گالری عکس با «عشق» از لندن

هفته مد لندن (London Fashion Week) یکی از فشن‌شوهای بین‌المللی است که سالانه دو بار در ماه‌های فوریه و سپتامبر در لندن برگزار می‌شود. محمد عبدی از لندن گزارش می دهد. عکس از محمد عبدی
گالری عکس

گالری عکس سران جهان در هفتادمین گردهمایی ملل متحد چه گفتند

شمار سران اعضای سازمان ملل که در هفتادمین گردهمایی همگانی ملل متحد جمع شدند، کم سابقه بود. پیش از آغاز نشست مشخص بود که «پناهجویان» و «سوریه» دو موضوع اصلی در آن خواهد بود. رئیسان دولت‌های قدرت‌های عمده جهانی و منطقه‌ای نیز در سخنانش به این موضوعات پرداختند. این گزارش تصویری مروری‌ست بر برخی از مهم‌ترین گفته‌های گروهی از سران.
گالری عکس

گالری عکس هادی نوروزی، کاپیتان سرخپوشان

هادی نوروزی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران، در ۳۰ سالگی چشم از جهان فروبست. آقای نوروزی روز پنج‌شنبه بر اثر حمله قلبی درگذشت. هادی نوروزی سال ۱۳۸۵ به تیم پرسپولیس پیوست. سه سال بعد در شهرآورد تهران که استقلال با گل فرهاد مجیدی پیش افتاده بود، توانست گل تساوی را به ثمر برساند. او با این تیم، دو دوره قهرمانی در جام حذفی فوتبال ایران را تجربه کرد.
فیلم

فیلم «جرم نیست»؛ کمپینی برای بهائیان و روزنامه نگاران زندانی

کمپین «جرم نیست» در نیویورک ابتکار عمل مازیار بهاری، روزنامه نگار ایرانی است. این کمپین با دیوارنگارهای هنری دو محور اصلی را دنبال می کند:سرکوب بهائیان و روزنامه نگاران دز ایران. هانا کاویانی برای رادیو فردا گزارش می دهد.

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
اخبار رادیو فردا، ساعت ۱۲:۰۰i
X
۱۳۹۴/۰۷/۱۸
نگاهی کوتاه به مهم‌ترين و تازه‌ترين خبرها

به ما بپیوندید

نظرسنجی

آرشیو نظرسنجی

تازه‌ترین مجله هفتگی

محبوب‌ترین‌ها