جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ تهران ۰۶:۰۹ - ۶ مه ۲۰۱۶


  فراتر از خبر  چندرسانه‌ای

  جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
  مبارزه زنان در قفسi
  || 0:00:00
  ...  
   
  X
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۶
  زامزاگل فیضُلانوا دختر ۲۳ ساله اهل قزاقستان، اولین زنی است که در مدت‌زمان کوتاه ۸ ماهه توانسته در رشته هنرهای رزمی ترکیبی در کشور خود خوش بدرخشد.زامزاگل به‌تازگی توانست در خاک قزاقستان حریف قدر گرجی خود لیانا جویوآ را شکست دهد. او بیش از ۶ ساعت در روز تمرین می‌کند. او برای جنگیدن در میدان ورزشی باید با جامعه محافظه‌کار کشور خود نیز که قائل به حضور زنان در چنین رشته‌های ورزشی نیستند، مبارزه کند. تنها دلگرمی این دختر ۲۳ ساله قزاق پشتیبانی خانواده‌اش است. هرچند خانواده او هم در ابتدا به حضور زامزاگل در رشته هنرهای رزمی ترکیبی که ورزشی است به‌غایت مردانه با تردید نگاه می‌کردند.
  فیلم

  فیلم مبارزه زنان در قفس

  زامزاگل فیضُلانوا دختر ۲۳ ساله اهل قزاقستان، اولین زنی است که در مدت‌زمان کوتاه ۸ ماهه توانسته در رشته هنرهای رزمی ترکیبی در کشور خود خوش بدرخشد.زامزاگل به‌تازگی توانست در خاک قزاقستان حریف قدر گرجی خود لیانا جویوآ را شکست دهد. او بیش از ۶ ساعت در روز تمرین می‌کند.
  فیلم

  فیلم لِلو در گرجستان؛مردانه گاز بگیر!

  هر ساله در یکی از روستاهای گرجستان بنابر رسمی قدیمی که با مذهب آمیخته شده است. مردان بالا و پایین روستا یک جنگ تمام عیار را به نمایش می گذارند. آن ها برای پیروزی با هم مصافی تا قسمتی خونین می دهند.
  فیلم

  فیلم سازمان گزارشگران بدون مرز، نرگس محمدی را به عنوان قهرمان اطلاع رسانی معرفی کرد

  همزمان با روز جهانی آزادی مطبوعات، روز دوشنبه، سازمان گزارشگران بدون مرز طی مراسمی در پاریس، ۴ فعال رسانه ای را از ۴ کشور بعنوان قهرمانان اطلاع رسانی معرفی کرد. در این مراسم، شهردار پاریس خانم آن هیدالگو مدال ویژه ای به آنان اهدا کرد. نرگس محمدی یکی از آنان بود.گزارشی از محمدرضا کلانی:
  گالری عکس

  گالری عکس حلب شهر بی دفاع

  فرداکاتور: حلب شهر بی دفاع، طرح از اسد بیناخواهی
  فیلم

  فیلم ساخت آبجو با طعم دوران مسیح

  یک آبجوساز در اسرائیل می گوید موفق به تولید آبجویی شده که در دوران عیسی مسیح مورد استفاده قرار می گرفته است. نوشین سیدحسینی نگاهی دارد به گزارش رویترز در مورد آبجویی با «طعم دروان مسیح»
  گالری عکس

  گالری عکس روز کارگر ایرانی

  فرداکاتور: روز کارگر ایرانی، طرح از اسد بینا خواهی

  جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
  اخبار رادیو فردا، ساعت ۱۳:۰۰i
  X
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۶
  نگاهی کوتاه به مهم‌ترين و تازه‌ترين خبرها

  به ما بپیوندید

  نظرسنجی

  آرشیو نظرسنجی

  تازه‌ترین مجله هفتگی