سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ تهران ۲۳:۱۶ - ۲ سپتامبر ۲۰۱۴


فراتر از خبر


چندرسانه‌ای

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
«وقت داریم حالا» کاهانی؛ داستان عشق و تجاوزi
|| 0:00:00
...
 
🔇
X
۱۳۹۳/۰۶/۱۱
«وقت داریم حالا» عنوان تازه‌ترین فیلم عبدالرضا کاهانی است. او چندی پیش به همراه فیلمش به جشنواره فیلم کارلوویواری آمده بود تا شاهد نمایش آن در بخش رقابتی فیلم‌های مستقل باشد. آقای کاهانی در نشستی که پس از نمایش این فیلم با رسانه‌ها داشت به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ گفت. محمد ضرغامی از این نشست گزارشی تهیه کرده است که برای اولین بار به همراه تصاویری از آخرین ساخته عبدالرضا کاهانی از رادیو فردا پخش می‌شود.
فیلم

فیلم «وقت داریم حالا» کاهانی؛ داستان عشق و تجاوز

«وقت داریم حالا» عنوان تازه‌ترین فیلم عبدالرضا کاهانی است. او چندی پیش به همراه فیلمش به جشنواره فیلم کارلوویواری آمده بود تا شاهد نمایش آن در بخش رقابتی فیلم‌های مستقل باشد. آقای کاهانی در نشستی که پس از نمایش این فیلم با رسانه‌ها داشت به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ گفت. محمد ضرغامی از این نشست گزارشی
فیلم

فیلم حمله معترضان به ساختمان دولتی تلویزیون در پاکستان

حمله معترضان به ساختمان دولتی تلویزیون در پاکستان، برنامه افغانستان برای ایجاد مسیر تجاری با هند و ایران و شروع مدارس در بیشترکشورها در قاره‌های اروپا و آسیا، از جمله اخبار امروز رادیو اروپای آزاد / رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم آزادی یک پروفسور پاکستانی از دست شبه‌نظامیان طالبان

آزادی یک پروفسور پاکستانی از دست شبه‌نظامیان طالبان، درخواست افغانستان برای افزایش حضور ناظران در جریان بازشماری صندوق‌های رای دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور، امضای توافق میان سران کشورهای بالکان برای تسهیل جست وجو برای افراد گمشده از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم تظاهرات در حمایت از نیروهای نظامی اوکراین در شرق این کشور

تظاهرات در کی‌یف در حمایت از نیروهای نظامی اوکراین در شرق این کشور در مقابل ساختمان وزارت دفاع، ناکام ماندن گفت وگوها میان دولت پاکستان و مخالفان و برداشت زودهنگام محصول پنبه در ترکمنستان، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
گالری عکس

گالری عکس جشن گوجه فرنگی در اسپانيا

شهر بونل در شرق اسپانيا روز پنجم شهريورماه، ميزبان فستيوال گوجه‌ فرنگی بود که در آن ۱۲۵ تن گوجه فرنگی له شد. نزديک به ۲۲ هزارتن به سوی هم گوجه فرنگی پرتاب کردند. بعد از اين مراسم که يک ساعت طول می‌کشد، ماشين‌های آتش نشانی به خيابان‌ها می‌آيند تا به تميز کردن خيابان‌ها و در و ديوار شهر کمک کنند. بليت‌های اين فستيوال از چند هفته پيش همه فروش رفته بود. ريشه اين فستيوال به سال ۱۹۴۵ بازمی‌گردد و در اين شهر که به کشت گوجه فرنگی معروف است، بچه‌ها به هم گوجه فرنگی پرتاب می‌کردند.
فیلم

فیلم دستگاه امنیتی افغانستان، پاکستان را به همکاری با طالبان متهم کرد

اعلام اتهام همکاری پاکستان با نیروهای شبه‌نظامی طالبان از سوی دستگاه امنیتی افغانستان، ادامه اعتراض‌های مخالفان دولت در پاکستان، اضطراب ثبت نام دانشجویان در دانشگاه در تاجیکستان و فناوری بایومتریک در قرقیزستان برای گذرنامه از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم تلاش دولت برای کم کردن مهمانی‌های زرق و برق دار در افغانستان

تلاش دولت افغانستان برای کم کردن پارتی و مهمانی‌های زرق و برق دار و ولخرجی در افغانستان، بروز آتش در جنگل‌های قرقیزستان، ادامه اعتراض‌ها علیه دولت در پاکستان و برگزاری تورنمنت کریکت در کابل، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد / رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم ادامه حضور معترضان دولت در اسلام‌آباد در پاکستان

ادامه حضور معترضان دولت در اسلام آباد در پاکستان، بی‌سرپناهی افرادی که خانه خود را در شمال غربی پاکستان از دست داده‌اند، تخریب خانه‌های غیرنظامیان در جریان بمباران در استان الانبار در عراق و تظاهرات حزب سوسیالیست در مولداوی، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.


به ما بپیوندید

نظرسنجی

آرشیو نظرسنجی

تازه‌ترین مجله هفتگی

محبوب‌ترین‌ها