یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ تهران ۰۷:۴۱ - ۲۰ آوریل ۲۰۱۴


فراتر از خبر


چندرسانه‌ای

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
i
|| 0:00:00
...
 
🔇
X
گالری عکس

گالری عکس تحصیل در مدارس خودگردان

صدها کودک مهاجر افغان، به دلایلی از جمله فقدان مدارک هویتی، در مدارس غیررسمی مشغول تحصیل هستند. مدارسی که «مکاتب خودگردان نام گرفته‌اند و بر اساس گزارش خبرگزاری ایرنا، حدود سه هزار کودک مهاجر افغان در آنها درس می‌خوانند.
فیلم

فیلم «ما به کمک روسیه احتیاج نداریم»

در حالی که ساختمان های دولتی در شهر دونتسک در شرق اوکراین همچنان تحت اشغال گروه های مسلح هوادار روسیه قرار دارد، هزاران نفر از هواداران تمامیت ارضی اوکراین، روز بیست و هفتم آوریل، در این شهر دست به تظاهرات زدند و شعار «ما به کمک روسیه احتیاج نداریم»، سر دادند.
فیلم

فیلم پوتین، حضور نظامی روسیه در شرق اوکراین را رد کرد

ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه روز پنجشنبه ۲۸ فروردین در مسکو، حضور نیروهای نظامی یا نیروهای مخفی روسیه در شرق اوکراین را «مزخرف» خواند. آقای پوتین که در کنفرانس خبری سالانه خود صحبت می‌کرد، گفت فقط ساکنان محلی هستند که در ناآرامی‌های شرق اوکراین حضور دارند
گالری عکس

گالری عکس نگاهی به گاگائوزیا، جمهوری خودمختار در مولداوی

با توجه به تنش‌های جدايی‌طلبانه در بخش‌های شرقی اوکراين، ديگر مناطق خودمختار يا مايل به استقلال در منطقه هم با دقت اين حوادث را پيگيری می‌کنند. گاگائوزيا، جمهوری خودمختار در مولداوی هم که بيشتر ساکنان آن روس زبان هستند، در رفراندومی رای به همکاری بيشتر با روسيه داده و از همکاری‌های نزديک با اتحاديه اروپا استقبال نکرده‌اند. ساکنان جمهوری خودمختار گاگائوزيا همچنين رای داده‌اند که در صورت برهم خوردن نظام خودمختار اين منطقه، از استقلال يکجانبه حمايت خواهند کرد. مولداوی اين رفراندوم را غيرقانونی تشخيص داده و آن را به رسميت نشناخته است. در اين مجموعه تصويری، نگاهی داريم به منطقه گاگائوزيا که نزديک به ۱۵۵ هزار سکنه دارد
گالری عکس

گالری عکس پوتین و اوکراین از نگاه دو کارتونیست

ژنیا او کوراکس و سرگئی یولکین کارتونیست‌های رادیو اروپای آزاد/رادیو آزادی رویدادهای اوکراین و نقش روسیه و واکنش‌ قدرت‌های جهانی را به نگاهی طنزآمیز به تصویر کشیده‌اند.
فیلم

فیلم تقاضای کمک رهبر تجزیه طلبان هوادار روسیه از پوتین

ویاچسلاو پونوماریو، یکی از رهبران تجزیه طلب هوادار روسیه در سلویناسک در شرق اوکراین، روز چهاردهم آوریل، در کنفرانسی مطبوعاتی از ولادمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، تقاضای کمک کرد.

یادداشت و تحلیل


تازه‌ترین مجله هفتگی

به ما بپیوندید

محبوب‌ترین‌ها