جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۳ تهران ۲۳:۲۷ - ۲۱ نوامبر ۲۰۱۴


فراتر از خبرچندرسانه‌ای

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
زورخانه در لندنi
|| 0:00:00
...  
🔇
X
۱۳۹۳/۰۸/۲۸
زورخانه «ايران باستان» در لندن حدود ٢٥ سال است که علاقه مندان اين ورزش باستانی را دور هم جمع می کند. هر هفته حدود ٢٠ ورزشکار دور گود جمع می شوند، ميل و سنگ و کباده بلند می کنند، مدح و ثنای امامان شيعيان را می گويند و يکديگر را به «مردانگی» و «بزرگ منشی» دعوت می کنند.گزارش از نگار مرتضوی.
فیلم

فیلم زورخانه در لندن

زورخانه «ايران باستان» در لندن حدود ٢٥ سال است که علاقه مندان اين ورزش باستانی را دور هم جمع می کند. هر هفته حدود ٢٠ ورزشکار دور گود جمع می شوند، ميل و سنگ و کباده بلند می کنند، مدح و ثنای امامان شيعيان را می گويند و يکديگر را به «مردانگی» و «بزرگ منشی» دعوت می کنند.گزارش از نگار مرتضوی.
گالری عکس

گالری عکس عکاسان ایرانی در پاریس

نمايشگاه بين المللی «عکس پاريس» (پاريس فوتو) هفته گذشته از ١٣ تا ١٦ ماه نوامبر در کاخ بزرگ فرانسه در خيابان شانزه ليزه پاريس، در کشور محل تولد دوربين عکاسی در جريان بود. اين يکی از بزرگ ترين نمايشگاه های عکس دنياست که امسال حدود ١٥٠ گالری عکاسی از ٣٥ کشور دنيا از جمله ايران در آن شرکت کردند. گالری عکاسی «راه ابريشم» تهران در اين نمايشگاه غرفه دارد و آثار عکاسان ايرانی را به نمايش گذاشته است. عکس های نيوشا توکليان، شادی قديريان، کاوه گلستان، هنگامه گلستان، بابک کاظمی، تهمينه منزوی، بيژن صيفوری و جلال سپهر در اين غرفه به نمايش در آمده اند. آثار چند عکاس ديگر ايرانی از جمله گوهر دشتی و رعنا جوادی هم در غرفه گالری آمريکايی رابرت کلاين به نمايشگاه در آمده اند.
گالری عکس

گالری عکس درگذشت مرتضی پاشایی و تجمعات هواداران

مرتضی پاشایی، خواننده محبوب و جوان ایرانی،‌ روز جمعه، ۲۳ آبان‌ماه، در بیمارستان «بهمن» در شهر تهران در ۳۰ سالگی درگذشت. او مدت‌ها از بیماری سرطان رنج می‌برد. در پی مرگ مرتضی پاشایی، خواننده پاپ، خبرگزاری دولتی ایرنا از برگزاری تجمع‌هایی چند هزار نفره از طرفداران او در اکثر شهرهای بزرگ ایران خبر داده‌است.
فیلم

فیلم تظاهرات برای شهروندان ناپدیدشده بلوچ در پاکستان

برگزاری رزمایش نظامی روسیه در صربستان، حضور اسقف اعظم کلیسای ارتدوکس روسیه در بلگراد، تظاهرات برای شهروندان ناپدیدشده در پاکستان به همراه دیگر گزارش‌های خبری از گرجستان، تاجیکستان و پاکستان از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم درگیری افراد بی‌خانمان در پاکستان با نیروهای پلیس

درگیری افراد بی‌خانمان در پاکستان با نیروهای پلیس، حواشی خبری دادگاه عالی روسیه و دیگر گزارش‌های خبری از عراق و روسیه، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم استقبال از بازگشت ملی‌گرای افراطی به صربستان

استقبال گسترده از يک ملی‌گرای افراطی به صربستان پس از گذراندن ۱۲ سال زندان در هلند به اتهام جنايات جنگی و جنايت عليه بشريت، خروج شماری از ساکنان در پاکستان پيشاپيش عمليات نظامی عليه طالبان به همراه ديگر گزارش‌های خبری از ارمنستان و قزاقستان از اخبار امروز راديو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم دیدار نخست وزیر آلبانی با اقلیت آلبانیایی در صربستان

دیدار نخست وزیر آلبانی با اقلیت آلبانیایی در صربستان، دستگیری زنان و کودکان در قزاقستان به همراه دیگر گزارش های خبری از بوسنی هرزگوین، افغانستان و گرجستان، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم افزایش حملات طالبان در افغانستان

افزایش حملات شبه‌نظامیان طالبان در افغانستان همزمان با خروج تدریجی نیروهای نظامی آمریکایی از این کشور، تظاهرات هزاران تن در باکو و درخواست برای استعفای الهام علی‌اف رییس جمهوری آذربایجان به همراه دیگر گزارش‌های خبری از اوکراین و قزاقستان، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.

به ما بپیوندید

نظرسنجی

آرشیو نظرسنجی

تازه‌ترین مجله هفتگی

محبوب‌ترین‌ها