پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳ تهران ۰۹:۴۹ - ۳۱ ژوئیه ۲۰۱۴


فراتر از خبر


چندرسانه‌ای

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
بازجویی از یک فعال مدنی و همسرش در جمهوری آذربایجانi
X
۱۳۹۳/۰۵/۰۸
بازجویی از «عارف یونس» فعال مدنی و همسرش لیلا در جمهوری آذربایجان، دادگاه «ماکسیم کارتسینکویچ» از تندروهای ملی‌گرا در روسیه به اتهام نفرت‌گرایی علیه اقلیت‌ها و برگزاری کنکور برای راهیابی به دانشگاه در ترکمنستان، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم بازجویی از یک فعال مدنی و همسرش در جمهوری آذربایجان

بازجویی از «عارف یونس» فعال مدنی و همسرش لیلا در جمهوری آذربایجان، دادگاه «ماکسیم کارتسینکویچ» از تندروهای ملی‌گرا در روسیه به اتهام نفرت‌گرایی علیه اقلیت‌ها و برگزاری کنکور برای راهیابی به دانشگاه در ترکمنستان، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
گالری عکس

گالری عکس برگزاری «فستیوال تابستون» در کانادا

جشنواره تابستانی موسوم به«تابستون فستيوال» روز ۲۶ ژوئیه در كلگرى کانادا برگزار شد. در این فستیوال ضمن ارائه آثار هنری وسنتی ایران مانند قالیبافی، دیگر برنامه هایی چون نمایشگاه عکس و مد، اجرای موسیقی کنسرت گروه تلفيقی عجم، اجرای گروه رقص مجنون، گروه موسيقی سنتی صبا در کنار دیگر برنامه ها، برگزار شد. عکس ها از: نگار مرتضوی.
فیلم

فیلم محکومیت رییس جمهوری سابق قرقیزستان به حبس ابد

حکم یک دادگاه منطقه‌ای روسیه برای ادامه بازداشت یک خلبان هلی‌کوپتر اوکراینی، صدور رای غیابی حبس ابد از سوی دادگاه برای رییس جمهوری سابق قرقیزستان، ادامه اعتراض شهروندان کابل و پیشاور به عملیات نظامی در غزه، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم محکومیت دو چهره اپوزیسیون روسیه به اتهام سازماندهی تظاهرات

محکومیت دو چهره اپوزیسیون روسیه در دادگاه به اتهام سازماندهی برای تظاهرات، اعتراض‌ها به اخراج مسیحیان از موصل در عراق و فارغ التحصیلی یک هزار نیرو از دانشگاه نظامی کابل، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم راهپیمایی در کابل در محکومیت عملیات نظامی در غزه

راهپیمایی معترضان در کابل به عملیات نظامی اسرائیل در غزه، اعتراض روستاییان نزدیکی آستانه در قزاقستان به تخلیه از خانه‌هایشان، افتتاح یک مرکز اسلامی در جمهوری تاتارستان و ارسال آب و غذا برای ساکنان شمال غربی پاکستان، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم کشته‌شدن چهارتن در پی حمله انتحاری نزدیک فرودگاه کابل

کشته‌شدن چهار تن در پی حمله يک مهاجم انفجاری با موتورسيکلت در نزديکی فرودگاه کابل، تظاهرات اقليت‌های مسيحی، هندو و سيک‌ پاکستان در محکوميت عمليات نظامی اسرائيل در غزه و از بين رفتن بيش از ۴۶ مغازه در پی آتش شبانه در بازاری در تاجيکستان، از اخبار امروز راديو اروپای آزاد/ راديو آزادی است.
گالری عکس

گالری عکس صخره‌های عجیب چگونه به‌وجود آمده‌اند؟

بر پایه تازه‌ترین پژوهش‌های محققان دانشگاه چارلز پراگ، ساختارهای طبیعی سنگی در اقصی نقاط جهان بر اثر تفاوت درجه فرسایش‌پذیری ماسه‌سنگ‌ها به‌وجود آمده‌اند. ماسه‌سنگ‌هایی که تحت فشار بیشتر بوده‌اند سفت‌تر شده و به صورت سنگ درآمده‌اند، و در حالی که به مرور زمان قسمت‌های غیر سفت اطرافشان بر اثر باد و باران فرسوده شده‌اند قسمت‌های سفت‌تر به‌جا مانده و اشکال جالبی را شکل داده‌اند.
فیلم

فیلم حضور فيلمسازان ايرانی در چهل و نهمين دوره جشنواره کارلووی واری

چهل و نهمين دوره جشنواره کارلووی واری، نمايشگر بيش از دويست فيلم از کشورهای گوناگون بود که در اين ميان هفت فيلم برای اولين بار در اين جشنواره به نمايش در آمدند. فيلمسازان ايرانی هم با چهار فيلم در بخش های گوناگون حضور داشتند. محمد ضرغامی نگاهی داشته است به حضور فيلمسازان ايرانی در این جشنواره.


به ما بپیوندید

نظرسنجی

آرشیو نظرسنجی

تازه‌ترین مجله هفتگی

محبوب‌ترین‌ها