پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳ تهران ۰۵:۵۱ - ۲ اکتبر ۲۰۱۴


فراتر از خبر


چندرسانه‌ای

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
شهروند اسلواک، از اتهام جاسوسی در ایران تا آزادیi
|| 0:00:00
...
 
🔇
X
۱۳۹۳/۰۷/۰۹
متی والوخ، شهروند اسلواکی، سال ۱۳۹۱ از زندان ايران آزاد شد. اين شهروند اسلواکی متهم به جاسوسی شده بود. نوشين حسينی از راديو فردا بامتی والوخ مصاحبه ای اختصاصی در مورد آنچه که در ايران به وی گذشت، انجام داده است.
فیلم

فیلم شهروند اسلواک، از اتهام جاسوسی در ایران تا آزادی

متی والوخ، شهروند اسلواکی، سال ۱۳۹۱ از زندان ايران آزاد شد. اين شهروند اسلواکی متهم به جاسوسی شده بود. نوشين حسينی از راديو فردا بامتی والوخ مصاحبه ای اختصاصی در مورد آنچه که در ايران به وی گذشت، انجام داده است.
فیلم

فیلم ادامه تحصن معترضان برای برکناری نواز شریف از نخست وزیری پاکستان

ادامه تحصن معترضان در اسلام‌آباد برای برکناری نواز شریف از نخست وزیری پاکستان، صف طولانی در ترکمنستان به همراه دیگر گزارش‌های خبری از گرجستان و افغانستان، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم انتقال قدرت از کرزی به غنی در افغانستان

پایان دو دوره ریاست جمهوری حامد کرزی در افغانستان و مراسم سوگند اشرف غنی، تجمع نویسندگان در قرقیزستان، دیدار کودکان با ستاره‌های سینمایی در قزاقستان به همراه دیگر گزارش‌های خبری از پاکستان و ارمنستان، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم صدور فتوا و ممنوع کردن هرگونه عملیات جهادی برای مسلمانان

فتوای شورای مسلمانان تاجیکستان علیه هرگونه فعالیت و عضویت یا پیوستن به صف جهادگرایان در خارج از کشور، حمله سوءقصد در پاکستان،‌ اجرای موسیقی جاز در مولداوی به همراه دیگر گزارش‌های خبری از روسیه و افغانستان از اخبار رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم برگزاری جشنواره فرهنگی همجنسگرایان در روسیه

برگزاری جشنواره فرهنگی همجنسگرایان در روسیه، تعهد دولت جدید افغانستان به حفظ انسجام ملی، کارگران مهاجر بدون مدرک در قرقیزستان به همراه دیگر گزارش‌های خبری از اوکراین و پاکستان، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است
فیلم

فیلم تخریب خانه‌های مسکونی به رغم اعتراض صاحبان آن‌ها در قزاقستان

تخریب خانه‌های مسکونی به رغم این که صاحبان می‌گویند دولت با آن‌ها بر سر قیمت تمام شده توافق نکرده است، تخریب و عملیات نظامی در عراق، افتتاح یک مهدکودک ویژه در تاجیکستان به همراه دیگر گزارش‌های خبری از گرجستان و اوکراین، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم پنج کشته در پی حمله بمبگذاری انتحاری در پاکستان

پنج کشته در جریان انفجار انتحاری یک خودرو در پیشاور در پاکستان، مراسم تودیع کابینه حامد کرزی در کاخ ریاست جمهوری افغانستان، ادامه مبارزه با شبه‌نظامیان در سوریه به همراه دیگر گزارش‌های خبری از ارمنستان و ترکمنستان، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد‌/‌رادیو آزادی است.
گالری عکس

گالری عکس فعالان محیط زیست ایرانی در راهپیمایی «تاریخی» نیویورک

راهپيمايى «تاریخی» در اعتراض به تغييرات آب و هوا روز يكشنبه،سی شهریور ماه، در نيويورک و بيش از ١٦٠ كشور دنيا انجام شد. سران كشورهاى دنيا براى شركت در مجمع سالانه سازمان ملل وارد نيويورک شده اند. به همين دليل فعالان محيط زيست از مردم خواسته بودند در اعتراض به سياست هاى دولت ها در جهت تخريب محيط زيست و گرمايش كره زمين راهپيمايى كنند. بيش از سيصد هزار نفر از جمله فعالان محیط زیست ایرانی در اين راهپيمايى شركت كردند و سران كشورهاى مختلف را خطاب قرار دادند.


به ما بپیوندید

نظرسنجی

آرشیو نظرسنجی

تازه‌ترین مجله هفتگی

محبوب‌ترین‌ها