پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ تهران ۱۴:۳۹ - ۲۱ اوت ۲۰۱۴


فراتر از خبر


چندرسانه‌ای

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
تظاهرات معترضان در پاکستان و درخواست برای برکناری نخست وزیرi
X
۱۳۹۳/۰۵/۲۹
تظاهرات معترضان در پاکستان و درخواست برای برکناری نواز شریف از نخست وزیری، برگزاری مراسم سالگرد روز استقلال افغانستان در تاجیکستان و برگزاری نمایشگاهی در مورد سرکوب فعالان در روسیه از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم تظاهرات معترضان در پاکستان و درخواست برای برکناری نخست وزیر

تظاهرات معترضان در پاکستان و درخواست برای برکناری نواز شریف از نخست وزیری، برگزاری مراسم سالگرد روز استقلال افغانستان در تاجیکستان و برگزاری نمایشگاهی در مورد سرکوب فعالان در روسیه از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
گالری عکس

گالری عکس از ناآرامی و اعتراض در فرگوسن تا اردوگاه پناهندگان اوکراینی

عکس های خبری از درگیری و اعتراض و ناآرامی در فرگوسن در ایالت میسوری آمریکا، تا سفر پاپ به شبه جزیره کره و اردوگاه پناهندگان اوکراینی در این مجموعه گردآوری شده است.
فیلم

فیلم بمباران مواضع شبه‌نظامیان خلافت اسلامی در عراق از سوی نیروهای دولتی

بمباران مواضع شبه‌نظامیان موسوم به خلافت اسلامی یا داعش در عراق از سوی نیروهای دولتی، عملیات بازسازی شهرهای سیل‌زده در صربستان و برگزاری جشنواره فیلم سارایوو، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم اوباما: کمک‌های آمریکا برای مقابله با شبه‌نظامیان در عراق ادامه خواهد داشت

باراک اوباما رييس جمهوری آمريکا با تاييد بازپس‌گيری سد موصل از شبه‌نظاميان خلافت اسلامی يا داعش گفت کمک‌ها و حمايت‌های آمريکا در مقابله با شبه‌نظاميان ادامه خواهد داشت. آقای اوباما روز ۲۷ مرداد همچنين گفت استراتژی طولانی‌مدت آمريکا، مقابله با شبه‌نظاميان موسوم به داعش است.
فیلم

فیلم محکومیت به زندان برای فعالان روسیه در مسکو

محکومیت به زندان برای فعالان روسیه در مسکو، سهمیه‌بندی بنزین در قزاقستان و درخواست شهروندان افغانستان برای محاکمه جنایتکاران جنگی از جمله اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم تظاهرات مخالفان دولت در پاکستان

تظاهرات مخالفان دولت در پاکستان در اسلام‌آباد پایتخت این کشور، تلاش صاحبان خانه برای جلوگیری از تخریب آن‌ها در قزاقستان و شب شعر تاتار در جمهوری تاتارستان از اخبار رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم تظاهرات در حمایت از ایزدی‌ها در ارمنستان

تظاهرات در حمایت از ایزدی‌ها/ یزیدی‌های عراقی در ارمنستان، ارسال کمک‌های بشردوستانه دولت اوکراین به شرق این کشور و تظاهرات در مولداوی در اعتراض به جلوگیری از صادرات میوه این کشور به روسیه، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم تظاهرات مردم در اعتراض به جنگ و تخریب در استان انبار عراق

تظاهرات ساکنان استان انبار عراق به ادامه جنگ و تخریب در این استان، توافق برای تقسیم قدرت در دولت آینده میان کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در افغانستان و آمادگی برای تظاهرات روز استقلال در پاکستان، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.


به ما بپیوندید

نظرسنجی

آرشیو نظرسنجی

تازه‌ترین مجله هفتگی

محبوب‌ترین‌ها