لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ تهران ۲۲:۱۴

مهلت تبليغات انتخاباتی ايران امشب به پايان می رسد


در آخرين روز تبليغات انتخابات رياست جمهوری ايران، امروز (چهارشنبه) هم کانديداها در گردهم آيی های هواداران خود حاضر می شوند.

حاميان محمود احمدی نژاد امروز در دانشگاه صنعتی شريف در تهران گرد آمدند تا به سخنرانی او گوش کنند. همزمان جمعی از دانشجويان عضو انجمن اسلامی اين دانشگاه در اطلاعيه ای مخالفت خود را با آقای احمدی نژاد اعلام کرده بودند .

به گزارش خبرگزاری های ايران آقای احمدی نژاد در سخنان امروز خود گفت که به او فرصت داده شده تا امشب (چهارشنبه) بمدت ۴۵ دقيقه در تلويزيون ايران به آنچه که اتهام ها ی نامزدها به خود در مناظره ها خوانده می شود، پاسخ دهد. اما ناصر سراج از مسئولان تلويزيون ايرن به خبرگزاری های ايلنا و ايسنا گفته است که هنوز تصميمی در اين مورد گرفته نشده است. خبرگزاری دولتی ايرنا نيز می گويد که به آقای احمدی نژاد ۲۵ دقيقه فرصت داده شده در حاليکه خبرگزاری فارس اين فرصت را ۲۰ دقيقه گزارش داده است.

محسن رضايی نيز از صدای و سيمای ايران خواسته است تا به او فرصت پاسخگويی داده شود.

از سوی ديگر ميرحسين موسوی، امروز (چهارشنبه) در دانشگاه لرستان در خرم آباد سخنرانی کرد. او سپس به بروجرد می رود و بعد از آن به استان کردستان خواهد رفت.

و ستاد استان تهران مهدی کروبی نيز اعلام کرده است که حاميان آقای کروبی امشب در ۲۲ ميدان ِ تهران از جمله، تجريش، پونک،انقلاب و شهرری با مردم چهره به چهره گفتگو می کنند.
XS
SM
MD
LG