لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ تهران ۱۵:۵۹

راهپیمایی طرفداران موسوی و احمدی نژاد در آخرين روز تبليغات انتخاباتی


مهلت تبليغات انتخابات رياست جمهوری ايران، هشت صبح فردا، پنج شنبه، به پايان می رسد. امروز در آخرين روز اين تبليغات، کانديداها در گردهم آيی های هواداران خود حاضرشدند و تا امشب حاضر می شوند.

به گزارش خبرگزاری ايلنا، بدعوت ستاد تبليغات مير حسين موسوی، هواداران او، از بعد از ظهر امروز از ميدان انقلاب تا ميدان آزادی در حال راهپيمايی هستند. ميرحسين موسوی، خود، امروز در دانشگاه لرستان در خرم آباد سخنرانی کرد. او سپس به بروجرد رفت. محمد خاتمی نيز به طرفداری از مير حسين موسوی امروز عصر در ميدان نقش جهان اصفهان سخنرانی می کند.

ستاد استان تهران مهدی کروبی اعلام کرده است که حاميان آقای کروبی امشب در ۲۲ ميدان ِ تهران از جمله، تجريش، پونک،انقلاب، خانی آباد و شهرری با مردم چهره به چهره گفتگو می کنند. غلامحسين کرباسچی، عمادالدين باقی، عباس عبدی، محسن رهامی، عبدالله مومنی و احمد زيدآبادی از جمله اين حاميان هستند

حاميان محمود احمدی نژاد نيز امروز پس از راهپيمايی در خيابان آزادی در مسجد دانشگاه صنعتی شريف در تهران گرد آمدند تا به سخنرانی او گوش کنند.

به گزارش خبرگزاری های ايران، آقای احمدی نژاد در سخنان امروز خود گفت که به او فرصت داده شده تا امشب (چهارشنبه) در تلويزيون ايران به آنچه که اتهام ها ی نامزدها به خود در مناظره ها خوانده می شود، پاسخ دهد. صدا و سيمای ايران هنوز در اين زمينه بطور رسمی خبری اعلام نکرده است.

محسن رضايی نيزامروز در آبادان و خرمشهر بود. آقای رضايی همچنين از صدای و سيمای ايران خواسته است تا به او فرصت پاسخگويی داده شود.

XS
SM
MD
LG