لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ تهران ۰۱:۴۹

بنا بر گزارشها اعتراضاتی در تهران بوقوع پیوسته است


خبرگزاریها گزارش داده اند اعتراضاتی امروز ( دوشنبه ) در تهران، تنها ساعاتی پس از تنفید حکم دومین دوره ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد روی داده است.
خبرگزاری آلمان بنقل از شاهدان گزارش داده است در این تظاهرات هزاران تن در حد فاصل دو میدان عمده تهران که ناحیه مرکزی پایتخت را به شمال آن متصل میکند گرد هم آمدند.
بگزارش خبرگزاری آلمان شاهدان افزوده اند عده زیادی مامور امنیتی و موتورسوار سعی کرده اند تظاهرکنندگان را متفرق کنند.
خبرگزاری فرانسه نیز بنقل از شاهدان گزارش داده است صدها تن از معترضان عصر امروز تلاش کردند تظاهراتی در مرکز تهران برپا کنند اما ماموران ضدشورش از اجتماع آنها جلوگیری کردند.
بگزارش خبرگزاری فرانسه یک شاهد حضور ماموران امنیتی را قوی توصیف کرد و گفت برخوردی میان معترضان و پلیس روی نداد و با دستور نیروی انتظامی مردم محل را ترک کردند.
در همین حال بگزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی نیروهای ضد شورش فرماندهی تهران روز دوشنبه در میادین و خیابانهای اصلی پایتخت مستقر بودند تا بگفته خبرگزاری دولتی از وقوع هرگونه ناآرامی جلوگیری کنند.
از سویی خبرگزاری فارس گزارش داده است تنها یکصد تن در آنچه که آن خبرگزاری تظاهراتی غیرقانونی خوانده است شرکت کردند و مهدی کروبی از رهبران مخالف در ایران نیز به این جمع در مرکز تهران پیوست اما پلیس ضدشورش از تظاهرات آنها جلوگیری کرد.
XS
SM
MD
LG