لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ تهران ۱۷:۳۴

دو نماینده مجلس، حسن روحانی را متهم به برخی مسائل مالی-امنیتی کردند


جواد کریمی قدوسی و حسینعلی حاجی دلیگانی دو نماینده محافظه‌کار مجلس، روز چهارشنبه درباره برخی مسائل مالی و امنیتی در دولت یازدهم٬ ادعا‌های جدیدی را علیه حسن روحانی مطرح کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، کریمی قدوسی در اظهاراتی انتقال برخی تجهیزات امنیتی به نهاد ریاست جمهوری رابا هدف تکرار «فتنه ۸۸» توصیف کرده است.

این نماینده عضو جبهه پایداری حسن روحانی را به تشکیل شبکه های امن و مراکز تصمیم گیر در خارج از نهاد ریاست جمهوری متهم کرده است.
جواد کریمی قدوسی همچنین از قوه قضاییه خواست تا در این زمینه، حسین فریدون و محمد نهاوندیان، برادر و رئیس دفتر حسن روحانی را بازداشت کند.
حسینعلی حاجی دلیگانی، دیگر نماینده مجلس نیزدر گفت‌و‌گو با خبرگزاری بسیج از حسن روحانی خواست تا درباره هزینه ساخت «استخر و جکوزی» در نهاد ریاست جمهوری توضیح دهد.
آقای حاجی دلیگانی همچنین خواست مسئله انتقال تجهیزات امنیتی، شنود و ضد شنود به نهاد ریاست جمهوری روشن شود.در پی تنش لفظی میان صادق لاریجانی و حسن روحانی روسای قوای قضاییه و مجریه در روز‌های اخیر، برخی از مقامات نزدیک به این دو قوه، اظهارات و اتهامات تندی را علیه یکدیگر مطرح کرده اند.

XS
SM
MD
LG