لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ تهران ۰۰:۳۳

يک شرکت ژاپنی، به تازگی تبليغات گسترده ای را برای تشويق مردم جهت استفاده از ماسک های جديدش انجام داده است


اين شرکت با اين جمله که «می گويند راز جوانی ملکه کلوپاترا، در ماسک طلايی بود که هنگام خواب روی صورت خود می گذاشت. شما هم می توانيد در ژاپن، آينده خود را زراندود کنيد و احساس يک ملکه را داشته باشيد» روش درمانی جديدی را عرضه می کند که در نوع خود بسيار لوکس به حساب می آيد.


به گزارش رويترز، آمو، شرکت سازنده اين ماسک، همين هفته تبليغی تحت عنوان «محافظت از پوست با طلای ناب» انجام داد که در آن از جوانی دوباره پوست و کمک به برطرف کردن چروک ها و لکه های زائد حرف می زد.


در روش جوان کردن دوباره پوست؛ ورقه طلا روی صورت قرار می گيرد. به عقيده سازندگان آن، اين ورقه ها به رشد سلول های اساسی که در لايه های پوستی وجود دارند کمک می کند.


سخنگوی شرکت سازنده اين روش درمانی می گويد:« يکی ديگر از خواص طلا، ضد پيری است. اين ماده همچنين می تواند چروک های پوستی را برطرف کرده و لکه های زائد را که زنان اغلب نگران آن هستند را هم رفع کند.»


ماسک طلا که مراقبتی فوق العاده لوکس به حساب می آيد، در حال حاضر در ۳۰ سالن و با هزينه ۲۰ هزار ين، (معادل ۱۷۰ دلار) به بالا انجام می شود.


خانم ساتومی اوگارا که ۳۲ سال دارد و اين روش را در فستيوال Beautyworld Japan ۲۰۰۷، امتحان کرده به رويترز می گويد:« وقتی ماسک را گذاشتم، صورتم شروع کرد به داغ شدن و وقتی که کارشان تمام شد احساس بسيار خوبی داشتم.»


ژاپن که مردمان آن يکی از خريداران اصلی وسايل لوکس و الماس در دنيا به حساب می آيند، با روش ابداع شده جديد می تواند به سمت زندگی بهتر حرکت کند.


XS
SM
MD
LG