لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ تهران ۱۷:۱۷

مردی ۹ نفر را در آلاباما کشت


عکسی از گزارش سی ان ان از محل تیراندازی.
پليس آمريکا می گويد که يک مرد مسلح شب سه شنبه با تيراندازی به سوی خانه ها و فروشگاه ها، در شهرهای «سامسون» و «ژنو» در ايالت آلاباما دست کم ۹ تن را کشت و سپس خودکشی کرد.

به گزارش سی ان ان، پليس آمريکا افزود که مايکل مک لندون پيش از خودکشی مادر و چهار عضو ديگر خانواد ه اش را به قتل رساند.

اين فرد همچنين پيش از آغاز اين تيراندازی ها، خانه مادرش را که در آن جسد وی يافته شد، آتش زده بود.

هاری آن اسميت، سناتور ايالت آلاباما ضمن ابراز تاسف از این حادثه به سی ان ان گفت: « او به مردم عادی نيز تيراندازی کرده است.»

مقامات پليس آمريکا تاکنون در مورد هدف و يا انگيزه مايکل لندون از اين تيراندازی ها ابراز نظری نکرده اند.

به گفته پليس ايالت آلاباما، مايکل مک لندون که به اسلحه نيمه اتواماتيک مجهز بوده، پس از کشتن مادرش و به آتش کشيدن خانه اش به منطقه ژنو در ايالت آلاباما که در نزديکی ايالت فلوريدا قرار دارد رفته و پدر و مادر بزگ، خاله و دائيش را کشته است.

همسر يکی از معاونين کلانتر نيز به ضرب گلوله مایکل لندون جان باخته است. او سپس به سوی مردم در يک پمپ بنزين و يک مغازه آتش گشوده و موجب کشته شدن چند نفر ديگر شده است.

وی به چندين خودرو از جمله خودروی پليس نيز تيراندازی کرده و موجب زخمی شدن چند نفر شده است.به گزارش سی ان ان پليس خودروی وی را به محاصره درآورده و مک لندون با شليک گلوله خودکشی کرده است.

آلاباما در سال ۲۰۰۲ شاهد يک کشتار گروهی بوده است. وستلی ديون هريس شش نفر از اعضای خانواده دوست دختر ش را در مزرعه ای در لورن کشت. وی دستگير و در سال ۲۰۰۵ محکوم به اعدام شد.
XS
SM
MD
LG