لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ تهران ۱۴:۴۳

پرواز لیورپول تا رده سوم لیگ برتر انگلیس


منچستر يونايتد با ۴۴ امتياز صدر نشين دسته برتر فوتبال انگليس است.

يک پنالتی زود هنگام توسط زابی آلونسو و گلهای دير هنگام کريگ بلامی و استيون جرالد، به تيم ليورپول پيروزی آسان سه بر صفر بر تيم چارلتون آ تلتيک و رده سوم پيکارهای دسته برتر فوتبال انگليس را بخشيد .


به گزارش رويترز ، تيم چارلتون پس از تنها دو دقيقه به درد سر افتاد. در اين لحظه جيمی ترائوره، مدافع پيشين ليورپول و فعلی چارلتون، در حالی پای خود را به صورت جرمن پنانت که او اقدام به ضربه سر برای توپ ارسالی مارک گونزالز از جناح چپ کرده بود .


هوارد وب، داور مسابقه، نقطه پنالتی را نشان داد و آ لونسو، هافبک اسپانيايی، آن را در دروازه تيم در حال سقوط چارلتون به ثمر رساند.


ليورپول خيلی سريع به زدن گل دوم هم نزديک شد . اما گل های بعدی توسط بلامی و کاپيتن جرالد در ده دقيقه پايانی، توانست نمايانگر چهره قابل قبول مردان رافائل بنيتز ( مربی ليوزپول ) باشد .


ليورپول با اين پيروزی از هجده بازی ۳۱ امتيازی شد تا دست کم برای يک روز تيم رده سومی باشد و در انتظار بازی روز یکشنبه بين آ رسنال ( ۲۸ امتيازی ) و پورتس ماوث ( ۲۸ امتيازی ) در ورزشگاه امارات ( زمين اين فصل آ رسنال ) باقی بماند .منچستر يونايتد با ۴۴ امتياز پيشتاز و چلسی با ۳۹ امتياز تعقيب کننده است .


زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG