لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ تهران ۱۰:۲۹

دو انگلیسی برنده جايزه ۱۵۰ ميليون پوندی «يورو ميليون» شدند


جيليان و آدريان بيفورد ساکن شهر «سافوک» انگلستان جايزه ۱۴۸ ميليون پوندی جک پات بزرگ «يورو ميليون» را بردند
در روزهای اخير هويت برندگان خوشبخت يکی از بزرگترين جوايز بليط های بخت آزمايی در جهان اعلام شده است.

زن و شوهری به نام جيليان و آدريان بيفورد ساکن شهر «سافوک» در انگلستان روز جمعه گذشته جايزه ۱۴۸ ميليون پوندی جک پات بزرگ «يورو ميليون» را برده اند. آدريان صاحب يک مغازه کوچک وسايل موسيقی و جيليان کارمند بيمارستان است.

اين زوج دومين برنده جوايز بزرگ جک پات «يورو ميليون» از بريتانيا هستند. ماه ژوئيه سال گذشته يک زوج ديگر انگليسی جايزه ای به ارزش ۱۶۱ ميليون پوند را برده بودند.

اين زوج که يک دختر شش ساله و يک پسر چهار ساله دارند پس از شنيدن خبر باور نکردنی برای جشن به يک پيتزا فروشی محلی رفتند. آنها بلافاصله به اقوام و آشنايان خود اين خبر را دادند و در لحظات اول کسی نمی توانست شادی خود را کنترل کند.

روزنامه «گاردين» از قول اين زن و شوهر می نويسد که تمام ساعات جمعه شب را پای کامپيوتر سپری کردند تا بهترين راه ها برای خرج کردن و يا سرمايه گذاری اين پول کلان را پيدا کنند.

يکی از اولين اقلامی که جيليان در فهرست خريدهای خانواده نوشته يک خانه بزرگ و يک اتومبيل خانوادگی از آئودی مدل کیو سون (Q7) است. آدريان برنامه بزرگی برای مسافرت در نظر گرفته که يکی از آنها کوهستان های «راکی» در کانادا است.

روز سه شنبه در مصاحبه مطبوعاتی که با حضور اين زن و شوهر برگزار شد آنها اعلام کردند که يکی از برنامه های اصلی آنها کمک مالی به بنيادهای خيريه ای است که برای کمک به کودکان فعاليت می کنند.

طی يک سال گذشته در مجموع، هفت مورد از برندگان جک پات يا جوايز بزرگ «يورو ميليون» ساکن بريتانيا بوده اند که به گفته مسئولان موسسه برگزار کننده اين قرعه کشی ها، چنین امری بی سابقه بوده است.

XS
SM
MD
LG