لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ تهران ۰۹:۲۹

سرقت يک ميليون دلار جواهرات از هتلی در کن


مجموعه ای از جواهرات شوپارد در جشنواره امسال کن
گزارش پليس فرانسه حاکی است در جريان سرقت از هتلی در شهر کن که ميزبان جشنواره فيلم است، جواهراتی به ارزش بالغ بر يک ميليون دلار ربوده شده است.

به گزارش روز يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ماه خبرگزاری فرانسه، اين جواهرات با هدف اجاره دادن آن ها به ستارگان سينما برای حضور در مراسم، به اين شهر منتقل شده بود.

جواهرات ياد شده از هتلی اختصاصی برای اقامت شرکت «جواهرات شوپارد سوييس» اختصاص داشته و روز جمعه هدف سرقت قرار گرفته است.

پليس فرانسه می گويد سارقان به هتل «نووتل» رفته و از گاوصندوق ديواری يکی از اتاق ها، جوهرات را ربوده اند.

رافائلا روسيلو، يک سخنگوی شرکت جواهرات گفته در اعلام ارزش جواهرات از سوی پليس فرانسه اغراق شده و جواهرات ياد شده مربوط به جواهرات اجاره ای برای ستارگان سينما نبوده است.

مقامات جشنواره فيلم کن گفته اند مجسمه نخل طلا در ميان اموال سرقت شده نبوده و جوايز در محافظت کامل به سر می برند. تنديس نخل طلای جشنواره کن هم کار شرکت جواهرسازی شوپارد است که از اسپانسر يا حاميان مالی جشنوار هم هست.

اين گزارش می گويد شماری از ستارگان سينما از جمله جولين مور، لينا دل ری و سيندی کراوفورد، امسال جواهرات سوييسی را برای حضور در مراسم انتخاب کرده اند.

خبر اين سرقت ساعاتی پس از نمايش فيلم حلقه بلينگ، ساخته سوفيا کوپولا منتشر شد. موضوع فيلم هم در مورد چند جوان است که در حالی که جشنواره ای برپاست و هنرمندان روی فرش قرمز هستند، به خانه های آن ها دستبرد زده و لباس ها و کيف ها و کفش های اختصاصی آن ها را می ربايند.
XS
SM
MD
LG