لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ تهران ۰۳:۰۰

لحظه به لحظه با نخستین روز کشتی فرنگی قهرمانی جهان

رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان وارد پنجمین روز خود شده و در این روز با آغاز مسابقات کشتی فرنگی، از تیم ایران محمد فقیری به روی تشک خواهد رفت. رادیوفردا می‌کوشد تا مهم‌ترین رخدادهای این دوره از رقابت‌ها را از بوداپست پوشش دهد. همراه این گزارش لحظه به لحظه از وب سایت رادیو فردا باشید.


۱۵:۴۸ ۳۰.۶.۱۳۹۲
فینال رقابت‌های کشتی آزاد دسته ۶۷ کیلوگرم زنان در بوداپست
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00
در مسابقه پایانی رقابت‌های کشتی آزاد دسته ۶۷ کیلوگرم زنان در بوداپست، استیسی آناکا از کانادا با ضربه فنی مغلوب حریف لوکراینی خود آلینا استادنیک شد. این مسابقه شامگاه جمعه برگزار شد.
۲۳:۲۸ ۲۹.۶.۱۳۹۲
16x9 Image مهدی رستم‌پور
فینال 55 کیلوگرم کشتی فرنگی، آخرین کشتی امشب بود که بین نمایندگان کره شمالی و کره جنوبی برگزار شد. هر دو کشتی‌گیر سابقه شکست مقابل حمید سوریان را دارند. این مبارزه با برتری یون وون چول از کره شمالی به پایان رسید تا روی سکوی شماره یک جهان بایستد.
مدال‌های برنز این وزن به رومن آمویان از ارمنستان و پیتر مودوش از مجارستان رسید.
۲۲:۵۷ ۲۹.۶.۱۳۹۲
16x9 Image مهدی رستم‌پور
پیتر مودش از مجارستان که امروز بر محمد فقیری غلبه کرده بود، با برتری مقابل ایوان تاتارینوف از روسیه، یکی از مدال‌های برنز این وزن را نصیب خود کرد. مودوش در المپیک لندن مغلوب حمید سوریان شده بود.
۲۲:۵۵ ۲۹.۶.۱۳۹۲
16x9 Image مهدی رستم‌پور
محمد نوربخش روز شنبه در 60 کیلوگرم به مصاف نماینده مولداوی خواهد رفت و در صورت پیروزی، با برنده رقابت گرجستان و ژاپن رویارو خواهد شد. رقبای اهل کوبا، روسیه، ازبکستان و اوکراین نیز با او همگروه هستند.
در 84 کیلو، طالب نعمت‌پور به مصاف خوزه برازون از ونزوئلا خواهد رفت. در 96 کیلو هم مهدی علیاری با آرتور الکسانیان از ارمنستان روبرو خواهد شد.

بیشتر

XS
SM
MD
LG