لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ تهران ۱۷:۰۴

مهرداد امینی، دوچرخه سوار کرجی در درگیری با «چهار نفر» به قتل رسید


گزارش ها حاکی است مهرداد امينی، که در مسابقات دو چرخه‌سواری کوهستان در ايران مقام سوم را کسب کرده بود ، شامگاه جمعه در درگيری با «چهار نفر» در منطقه گوهر دشت کرج به قتل رسيده است. پيکر اين ورزشکار روز شنبه بعداز ظهر روز شنبه تشييع شده است.

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی، ايرنا، چهار متهم به قتل مهرداد امينی ۲۰ ساله، بازداشت شده اند.

طبق اين گزارش، اين ورزشکار کرجی به مدت چهار سال در رشته دوچرخه سواری کوهستان فعاليت داشت که در دو سال گذشته، رتبه های سوم و چهارم ايران را به خود اختصاص داد.

این در حالی است که روابط عمومی فدارسیون دوچرخه سواری اعلام کرده است که مهرداد امینی قهرمان کشور و عضو تیم ملی نبوده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، حسن شکريان، مسؤول روابط عمومی فدراسيون دوچرخه‌سواری در اين خصوص گفت: از صبح امروز در بايگانی فدراسيون دوچرخه‌سواری به دنبال سوابق مقتول بودم و وی هيچ سابقه‌ای مبنی بر دعوت يا حضور در تيم ملی نداشته است.

وی اضافه کرده است: بر همين اساس مهرداد امينی به هيچ وجه ملی‌‌پوش يا قهرمان ملی و کشوری نبوده و شايد در سطح باشگاهی و استان البرز مقام آورده باشد، در غير اين صورت وی نه قهرمان ملی است و نه قهرمان کشور.

در همین حال به گزارش« باشگاه خبرنگاران » وابسته به صدا و سیما دولت ایران، سه شنبه هفته گذشته خانواده ای با مراجعه به دادگاه از مهرداد محمد امينی به دلیل ایجاد «مزاحمت تلفنی» شکايت می‌کنند.

طبق این گزارش، پنج شنبه در خيابان رستاخير گوهر دشت طبق قرار قبلی با يکديگر مواجه شده و پس از درگيری امينی با اين خانواده‌ ۴ نفره که پدر و پسر و دو برادر پدر خانواده بودند مهرداد محمد امينی به قتل می‌رسد.

«باشگاه خبرنگاران» اضافه کرده است که ضاربان خود با پلیس تماس گرفته و گزارش کشته شدن مهرداد امينی را می‌دهند.

طبق این گزارش، پليس با مراجعه به محل حادثه هر ۴ متهم را دستگير می کند و این افراد هم اکنون در آگاهی استان البرز به سر می‌برند.

این گزارش اضافه کرده است، پدر ۵۵ ساله خانواده اتهام قتل را برعهده گرفته است.

اين دوچرخه سوار دومين ورزشکار ايرانی است در دو سال اخير است که در منطقه کرج به قتل می رسد.

روح‌الله داداشی، از ورزشکاران ايرانی که عنوان قوی‌ترين مرد ايران را به خود اختصاص داده‌ بود، درتیرماه سال گذشته در درگيری با سه جوان جان خود را از دست داد.

روح‌الله داداشی به هنگام رانندگی در کرج با سه جوان درگيری لفظی و سپس درگيری فيزيکی پيدا می‌کند و بر اثر ضربات چاقو پيش از انتقال به بيمارستان جان خود را از دست می‌دهد.
XS
SM
MD
LG