لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ تهران ۱۰:۳۹

برای جشن دهمين سال اداره منطقه ويژه هنگ کنگ، فيفا جمعه اعلام کرد که تيم «ستارگان جهان» را برای يک بازی ويژه در برابر تيم ملی چين سازمان خواهد داد.


ژرار هولير و فرانسيسکو ماتورانا، اعضای گروه مطالعه تکنيکی فيفا، مسووليت تيمی را دارند که شامل افسانه های فوتبال نظير کريستان کارمبو، هيده توشی ناکاتا و ژرژ وه آ و همچنين ستارگان فعلی مانند علی دايی، برايان مک برايد و پاسکال زوبربوئهلر می شود.


مسابقه بين ستارگان جهان فيفا و تيم ملی چين نقطه اوج جشن فوتبالی است که در روز اول ژوئيه ۲۰۰۷ در ورزشگاه هنگ کنگ انجام خواهد شد.


حضور بايرن مونيخ و سائوپائولو


يک مسابقه بين تيم فوتبال ستارگان چين و ستارگان اتحاديه ورزشی در ساعت ۱۲.۳۰ پيش از بازی تيمهای بايرن مونيخ با سائوپائولو انجام خواهد شد. مسابقه تيمهای بايرن مونيخ و سائوپائولو به عنوان «نبرد قهرمانان» انجام می شود.


آقای تيموتی فوک، رييس اتحاديه فوتبال هنگ کنگ به سايت فيفا گفت: « وقتی شما مسابقه های جالب را درست در مقابل چشمان خود می بينيد، تلاشهای بی شماری را که برای گردآوری اين همه بازيکنان وتيمها از سراسر جهان به هنگ کنگ برای بزرگداشت اين روز به عمل آمده است را مورد ستايش قرار خواهيد داد. اين يک موفقيت بزرگ است و چيزی است که تکرار آن مشکل است.»


او افزود: «می خواهم از اين فرصت برای قدردانی از فيفا استفاده کنم ، زيرا حمايت های آنان بود که در زمانی نسبتا کوتاه اين همه ستاره فوتبال برای جشن سالگرد ما جمع شدند. تلاشهای فيفا با گستردگی بسيار در ديدگاه ما قرار دارد».


XS
SM
MD
LG