لینک‌های قابلیت دسترسی

سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ تهران ۰۹:۰۶ - ۱۷ ژانویه ۲۰۱۷

به دنبال اعتراض تعدادی از دانشجويان ايرانی دانشگاه ماساچوست، اين دانشگاه اعلام کرد تصميم قبلی خود در مورد عدم پذيرش دانشجويان ايرانی در بعضی از رشته های مهندسی را تغيير داده است.

تعدادی از دانشجويان ايرانی، با برگزاری کمپينی در شبکه های اجتماعی و کمک گرفتن از اساتيد دانشگاه موفق شدند توجه مسوولان دانشگاه و مقام های دولتی آمريکا را به اين مساله جلب کرده و اين محدوديت ها را رفع کنند.

فرين عاصمی با نريمان مصطفوی، دانشجوی دکترا در دانشگاه ماساچوست و يکی از برگزار کنندگان اين کمپين گفت وگو کرده و ابتدا از او پرسيده تصميم دانشگاه ماساچوست برای نپذيرفتن دانشجويان ايرانی در بعضی از رشته ها به چه دليل اتخاذ شده بود؟

نریمان مصطفوی در ماساچوست:

 • 16x9 Image

  فرین عاصمی

   فرین عاصمی از دبیران، خبرنگار و مجری رادیو فرداست. او از سال ۱۳۸۲ به رادیو فردا پیوسته و پیش از آن در بعضی از روزنامه‌های داخلی ازجمله روزنامه ایران کار می‌کرد. 
  فرین عاصمی در سال ۱۳۸۷ و همزمان با راه‌اندازی تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی به این رسانه پیوست و تا سال ۱۳۸۹ در این تلویزیون مشغول به کار بود. 
  از سال ۱۳۸۹ تاکنون هم در رادیو فردا مشغول است. او مستندهای رادیویی و تلویزیونی مختلفی ازجمله اشغال سفارت آمریکا و ۴۴۴ روز گروگانگیری کارکنان آن در تهران و برنامه‌هایی به‌مناسبت هشتادمین سالگرد تولد واتسلاو هاول و هفتاد و پنجمین سالگرد آزادی اردوگاه آشویتس تهیه کرده است.

  فرین عاصمی را در تلگرام در این کانال دنبال کنید: https://telegram.me/Fareenassemi

XS
SM
MD
LG