لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ تهران ۰۴:۳۶

تظاهرات امروز در ميدان وليعصر بدعوت سازمان تبلیغات اسلامی


بدعوت شورای هماهنگی تبليغات اسلامی، حاميان محمود احمدی نژاد عصر امروز در اعتراض به آنچه اين سازمان آن را « تخريب اموال عمومی و حمله مسلحانه به مراکز نظامی و بسيج از سوی دشمنان و بدخواهان» خوانده، در ميدان وليعصر تجمع کرده اند. به گزارش تلويزيون دولتی ايران، دهها هزار نفر در اين تجمع حاضر شده اند. شورای هماهنگی تبليغات اسلامی اطلاعيه خود را خطاب به همه مردم و هواداران هرچهارکانديدا نوشته بود.

از سوی ديگر ستاد مير حسين موسوی ساعاتی پيش دراطلاعيه ای از حاميانش خواسته بود تا «دردام درگيری های طراحی شده» نيافتند. در اين اطلاعيه تاکيد شده بود که آقای موسوی در راهپيمايی خودجوش ِ امروز عصر ِهوادارنش، ازميدان وليعصر بسوی جام جم، حضور نخواهد داشت.

اين اطلاعيه افزوده بود که جمعيت ها و احزاب حامی آقای موسوی در تلاشند تا برای برگزاری تجمعی در اعتراض به تخلفات انتخاباتی و برخوردهای خشونت آميز و کشته شدن تعدادی از مردم مجوز بگيرند و بدليل نداشتن امکان اطلاع رسانی، مسئوليت عواقب اين وضعيت برعهده دولت خواهد بود. آقای موسوی همچنين آمادگی خود را برای حضور در برنامه های مستقيم تلويزيونی و بيان مواضعش اعلام کرده است
XS
SM
MD
LG