لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ تهران ۰۲:۴۳

واکنش ها به پخش مناظره های تلویزیونی در صدا و سیمای ایران


در پی پخش چند مناظره با برخی چهره های اصلاح طلب در تلویزیون ایران، داریوش قنبری، سخنگوی فراکسیون خط امام در مجلس، خواستار دعوت از نامزدهای معترض به انتخابات یا نمایندگان آنها برای حضور در این مناظره ها شد. او همچنین گفت که شرط موثر بودن این مناظره ها بی طرفانه بودن آنهاست.
در شب های اخیر مناظره هایی با علی مطهری، نماینده اصولگرای مجلس، مصطفی کواکبیان، نماینده جناح اقلیت و جواد اطاعت، نماینده
دور ه ششم مجلس در تلویزیون ایران پخش شده که در آن به این افراد اجازه داده شده تا با رعایت خطوط قرمز، نظراتشان را بصراحت بیان کنند.
جواد اطاعت در مناظره تلویزیونی با علی زاکانی از حامیان محمود احمدی نژاد، گفت که اگر صوت زدن و کف زدن در روز عاشورا هتک حرمت است، زدن و کشتن مردم هتک حرمت بیشتری است.
جواد اطاعت همچنین گفت که مسئولان با متهم کردن چهره های اصلاح طلب به قصد انجام انقلاب مخملی، ناخواسته می پذیرند که که کارد به استخوان مردم رسیده و می خواهند حکومتی استبدادی را با انقلاب براندازند.
میر حسین موسوی و مهدی کروبی بارها خواستار حضور خود در برنامه های تلویزیونی برای پاسخ گویی به اتهامات و بیان نظراتشان شده اند.
XS
SM
MD
LG