لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ تهران ۱۶:۵۱

رئيس دانشگاه علامه از نقش كليدى برخى استادان در ناآرامی های اخير خبر داد


رئيس دانشگاه علامه طباطبايى ضمن تهديد به اينكه پرونده محمد ستارى‌فر، استاد اين دانشگاه، را در اختيار جرايد مى‌گذارد برخى از استادان اين دانشگاه را متهم كرد كه در ناآرامى‌هاى روز عاشورا «نقش كليدى» ايفا كرده‌اند.
حجت‌الاسلام صدرالدين شريعتى، رئيس دانشگاه علامه، در گفت‌وگويى با خبرگزارى مهر كه روز دوشنبه منتشر شد تعدادى از اعضاى گروه توسعه اقتصاد اين دانشگاه را متهم كرده است كه «در جريانات نا آرامی های اخير نقش كليدى داشتند» و به همين دليل پس از روز عاشورا احضار شده‌اند.
آقاى شريعتى محمد ستارى‌فر، استاد دانشگاه منتقد دولت محمود احمدى‌نژاد، را متهم كرده است كه با احضار چند استاد و دانشجوى دانشگاه علامه قصد تحريم امتحانات را داشته است.
رئيس دانشگاه علامه پيشتر نيز اعضاى گروه توسعه زير نظر آقاى ستارى‌فر را متهم كرده بود كه «در يك جريان خاص سياسى حركت مى‌كردند و به دنبال اخلال در امتحانات بودند.»
اين در حالى است كه محمد ستارى‌فر روز يك‌شنبه در گفت‌وگو با روزنامه «پول» اين اتهام را رد كرده و افزوده است كه گروه توسعه علامه تقاضا كرده است برخوردها با استادان و دانشجويان به بعد از امتحانات موكول شود كه دانشجويان بتوانند امتحانات خود را بدهند.
آقاى ستارى‌فر در گفت‌وگو با روزنامه پول تلويحا جلوگيرى از امتحان دادن دانشجويان و احضار آنها به كميته انضباطى را موجب بروز تنش در دانشگاه دانسته است.

XS
SM
MD
LG