لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ تهران ۰۹:۱۴

روز سه شنبه در تهران چند تجمع اعتراضی برگزار شد


سپرده‌گذاران موسسه «کاسپین» و معلمان حق‌التدریس مقابل مجلس٬ دانش‌آموختگان بهیاری مقابل وزارت بهداشت و تعدادی از طرفداران استقلال مقابل وزارت ورزش دست به تجمع زدند.

به گزارش خبرگزاری‌های ایران٬ روز سه‌شنبه، جمعی از سپرده‌گذاران مؤسسه مالی و اعتباری «کاسپین» برای چندمین بار مقابل ساختمان مجلس تجمع کردند. «عدم بازگشت سرمایه‌» مهم‌ترین علت این تجمع اعلام شده و معترضان از مقام‌های مسئول می‌خواهند در ارتباط با «پرداخت سود و اصل سپرده خود در مؤسسه کاسپین پاسخ‌گو باشند».

از سوی دیگر، گروهی از معلمان حق‌التدریس، قراردادی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی نیز در اعتراض به تبدیل نشدن وضعیت قراردادهای استخدامی خود در مقابل مجلس تجمع کردند.

علاوه براین، گروهی از دانش آموختگان بهیاری هم روز سه‌شنبه در اعتراض به وضعیت شغلی خود مقابل وزارت بهداشت تجمع کردند. آنها خواستار رسیدگی به وضعیت بهیاران در مراکز درمانی و تأیید مدرک تحصیلی خود از سوی وزارت بهداشت هستند.

به گزارش خبرگزاری دولتی ایرنا، همچنین حدود صد نفر از هواداران تیم استقلال که در میان آنها تعدادی زن نیز بود در تجمع خود خواستار برکناری رضا افتخاری٬ مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه هستند.

XS
SM
MD
LG