لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ تهران ۱۳:۲۷

شورای هماهنگی حزب‌الله ورود بانوان به استادیوم‌ها را «غیرشرعی» خواند


حسین الله‌کرم،رییس شورای هماهنگی حزب‌الله با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که دانشجویان حزب‌الله دانشگاه تهران مانند اوّل انقلاب شکل گرفته است تا امر «آتش به اختیار» آیت‌الله خامنه‌اى را طبق بند «میم» وصیت نامه آیت‌الله خمینی به اجرا درآورند. در بند میم وصیت‌نامه آیت‌الله خمینی آمده:«از آنچه در نظر شرع، حرام و مخالف با حیثیت جمهوری اسلامی است، اگر به طور قاطع جلوگیری نشود، همه مسئول هستند و اگر دستگاه‌های مربوطه کوتاهی کردند، جوانان حزب‌الهی خودشان مکلف به جلوگیری هستند.»

به گزارش ایلنا، حسین ‌الله کرم در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرده از وزارت ورزش وجوانان به دلیل کشاندن صدها تماشگر دختر و زن به مسابقات والیبال مردان شکایت دارد.
در دو مسابقه والیبال که در هفته‌های گذشته در تهران برگزار شد، تعداد محدودی از همسران و اعضای خانواده بازیکنان و کارمندان فدراسیون والیبال موفق شدند بازی‌ها را از داخل استادیوم تماشا کنند.

آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، روز ۱۷ خرداد با استفاده از اصطلاح نظامی «آتش‌به‌اختیار» از «افسران جنگ نرم» خواسته بود تا هنگام بروز آنچه وی «اختلال و تعطیلی» در دستگاه‌های مرکزی فکری، فرهنگی و سیاسی کشور خواند، خود دست به کار شوند و تصمیم‌گیری و اقدام کنند.

XS
SM
MD
LG