لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ تهران ۰۷:۰۴

«تفکر القاعده ای» در ایران نمایندگان خاص خود را دارد


حسین علیزاده
حسین علیزاده
روزنامه دولتی ايران از ارسال پيامک‌های تهديدآميز برای تيم مذاکره‌کننده ايران از جانب برخی محافل افراطی داخلی گزارش داده که در آن به اعضای هيئت ايرانی هشدار داده شده که ترکمنچای جديدی در راه است و از سويی سايت خبری «جهان نيوز» و برخی سايت‌های اصولگرای ديگر، از توزيع يک بازی رايانه‌ای در تهران خبر داده‌اند که بنوشته آنها، به بازی «ترور روحانی»‌ معروف و جمع‌آوری شده است.
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:54 0:00
لینک مستقیم
رادیو فردا پيرامون تهديداتی که برخی رسانه‌ها در ايران گزارش کرده‌اند، ديدگاه حسین علیزاده، يک ديپلمات پيشين ايران را جويا شده است.

آقای عليزاده می گويد «در زمان دولت خاتمی، آقای حجاريان، مغز متفکر اصلاحات را ترور کردند، پس بنابراين دور از انتظار نخواهد بود اقدام مشابهی در اين دولت اتفاق بيفتد.»
وی می افزاید «تيم مذاکره کننده هسته ای ايران در مسيری قرار گرفته که تحولات خاورميانه را تغيير خواهد داد.»
آقای علیزاده می گوید «آنها که با قطع رابطه ايران و آمريکا به پول هايی کلانی و میلیاردی از طريق قاچاق بدست آوردند. اين افراد اگر شرايط عادی باشد این منفعت ها را از دست خواهند داد.»
این دیپلمات پیشین در پایان گفتگو می گوید «تفکر القاعده ای در ایران هم نمایندگان خاص خود را دارد. البته از نظر تشکیلاتی با القاعده در ارتباط نباشند ولی نوع رفتارشان، رفتار القاعده است.»
XS
SM
MD
LG