لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ تهران ۱۳:۰۴

تغییراتی در شیوه هدایت و گردش کاربران در وب‌سایت رادیوفردا


از امروز تغییراتی را در منوی رادیوفردا مشاهده می‌کنید که با هدف گردش بهتر کاربران در وب‌سایت و دسترسی سریع‌تر و آسان‌تر آنها به محتوای رادیوفردا طراحی شده است.

البته اگر تا کنون رادیوفردا را در گوشی‌های همراه‌تان دنبال می‌کردید، یا از اپلیکیشن خبری رادیوفردا استفاده می‌کردید، ممکن است تغییرات کمتری را شاهد باشید، چرا که در نسخه موبایلی وب‌سایت تلاش ما بر این بوده که از لحاظ شکل‌بندی تجربه‌ای نزدیک به اپلیکیشن خبری‌مان را برای مخاطب فراهم کنیم.

در اینجا شما با یک منوی دوبخشی و اصطلاحاً همبرگری روبه‌رو هستید که بخش بالایی (در بالا سمت چپ) دسترسی شما را به زیربخش‌های وب‌سایت فراهم می‌کند و بخش پایینی به شما امکان جستجو در سایت، دسترسی به برنامه‌ها و پادکست‌های رادیویی، و نیز دسترسی به پخش زنده رادیویی و تلویزیونی رادیوفردا می‌دهد.

ضمن اینکه در بالای تمام صفحات شما با یک آیکون پخش زنده مواجه هستید که برنامه رادیویی در حال پخش را به شما معرفی و امکان دسترسی شما به این برنامه را فراهم می‌کند.

این تغییرات اما در نسخه دسکتاپ وب‌سایت بیشتر به چشم می‌خورد.

در بالای وب‌سایت در سمت راست، شما با آیکونی مواجه هستید که دسترسی شما را به زیربخش‌های سایت فراهم می‌کند.

در پایین همین منو، لینک‌های دسترسی به وب‌سایت انگلیسی رادیوفردا، شبکه‌های اجتماعی رادیوفردا، و البته دیگر سرویس‌های زبانی رادیو اروپای آزاد/رادیو آزادی، در اختیار شماست.

در نسخه دسکتاب، آیکون‌های دسترسی به پادکست‌های رادیویی، و نیز پخش زنده رادیو و تلویزیون ما سمت چپ منوی بالایی قرار دارد.

هر دو گزینه رادیو و تلویزیون، دسترسی شما را به برنامه‌های در حال پخش و نیز تازه‌ترین برنامه‌های پخش شده رادیویی و تلویزیونی ما فراهم می‌کند و همچنین در همین صفحه می‌توانید به جدول پخش برنامه‌های رادیو و تلویزیون ما دسترسی داشته باشید.

زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG