چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵ تهران ۱۳:۳۲ - ۲۹ ژوئن ۲۰۱۶

  ايران / اجتماعی

  بازداشت سه نفر در شاهرود به خاطر ویدئوکلیپ «گل برای ایران»

  عکس تزئینی است
  عکس تزئینی است
  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شاهرود در استان سمنان از دستگیری سه نفر از کسانی خبر داد که در تهیه یک ویدئوکلیپ شاد مربوط به تشویق تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی، شرکت کرده‌بودند.

  به گزارش خبرگزاری ایرنا، رحمت‌الله طاهری توضیح داد که این کلیپ با عنوان «گل برای ایران» از یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای پخش شده و در خصوص گل زدن ایران در جام جهانی فوتبال است که برخی از صحنه‌های آن در مناطقی از شاهرود تهیه شده بود.

  وی گفت: «پس از چند روز بررسی سرانجام ˈس. عˈ و ˈم. لˈ دو نفر بازیگر فیلم که هر دو ۲۳ ساله هستند و در یک خانه مجردی زندگی می‌کردند دستگیر شدند.»

  رحمت‌الله طاهری با اشاره به «اعتراف متهمان به ساخت این ویدئوکلیپ» گفت: «کارگردان ۲۶ ساله این فیلم نیز که در رشته عکاسی فعالیت می‌کند شناسایی و دستگیر شد و متهمان پس از تکمیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.»

  وی افزود: «به اظهار متهمان شبکه ماهواره‌ای که این ویدئو کلیپ را پخش کرده در بخش‌هایی دستکاری و آن را تحریف کرده است.»

  فرمانده نیروی انتظامی شاهرود این ویدئوکلیپ را «مبتذل» دانست و آن را ازجمله «دام‌های شیطانی» غرب برای جوانان به‌شمار آورد.

  اشاره فرمانده انتظامی شاهرود می‌تواند به ویدئوکلیپ «گل ایران» ساخته «گروه عجم» باشد که در هفته‌های اخیر در اینترنت منتشر شده‌است.

  در پایان این ویدئوکلیپ از همکاری هواداران تیم ملی فوتبال ایران در چندین شهر اروپایی و آمریکایی و هم‌چنین در شاهرود، سنگسر، شهمیرزاد، طالقان، تهران، و اصفهان سپاسگزاری شده‌است.

  چندی پیش نیز گروهی از جوانان ایرانی‌ به اتهام بازسازی ویدئوکلیپ «هپی» (شاد) فرل ویلیامز و رقص در تهران بازداشت شده و سپس آزاد شدند.

  پس از این بازداشت، ویدئوکلیپ‌های دیگری با شرکت افراد بیشتری در تهران ساخته و در اینترنت پخش شده‌است.
  زمان این نظرخواهی به پایان رسیده است
  ترتیب:
  نظرات
       
  توسط: shahrad از: tehran
  ۰۳ ۰۴ ۱۳۹۳ ۱۹:۰۵
  توحش حاکم نتیجه افکار و عقاید پوچه که از زمان حمله اعراب به ایران شروع و تا قرنها با توجه به عمق حماقت مردم ادامه خواهد داشت

  توسط: همسایه از: ایران ویران
  ۰۳ ۰۴ ۱۳۹۳ ۱۷:۳۰
  برادر" اژدر سو کسی" روزی چند نفر رو میفروشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  توسط: سیاوش
  ۰۳ ۰۴ ۱۳۹۳ ۱۵:۵۰
  شادی کنی باید بری زندان. از نتیجه انتخابات خوشحال بشی زندان. از برد تیم ملی خوشحال بشی باید بری زندان. بری سالن تشویق تیم ملی باید بری زندان. بخای مسابقه فوتبال جام جهانی رو تو مغازت با دوستات نگاه کنی باید بری زندان. در مورد سیاستهای هسته ای حکومت سوال بپرسی باید بری زندان. اینجا ایران است آزادترین کشور دنیا.

  توسط: شیوا
  ۰۳ ۰۴ ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰
  دادگاه هپی ها فکر کنم تا شهریور یا مهر برگزار بشود و ۲ تا ۵ سال باید بروند اوین اینها همینطور.
  با احتساب ۷۵ ضربه شلاق فکر کنم تا ابد دیگر اسم هپی را هم بشنوند خودشان را خراب کنند.

  توسط: نام مستعار
  ۰۳ ۰۴ ۱۳۹۳ ۰۵:۰۴
  شلاق و زجر و شکنجه و زندان برای ابراز شادی ؟!

  توسط: mohamad
  ۰۳ ۰۴ ۱۳۹۳ ۰۰:۵۸
  کی از درست این ...ها خلاص میشیم ؟! :(

  توسط: ایرانی از: ایران
  ۰۲ ۰۴ ۱۳۹۳ ۲۳:۳۰
  لعنت بر این نیروی اهریمنی و ابلیسی که فقط به دنبال سرکوب کردن شادیهای مردم است. نیروی به اصطلاع انتظامی آخوندی ننگتان باد مرگتان باد

  توسط: کریم هلالی از: کانادا
  ۰۲ ۰۴ ۱۳۹۳ ۲۲:۱۷
  اشتباه و جرم این گروه این بوده که باید به جایه هرکلمه "ایران", کلمه "اسلام " اسفاده میکردند و نه تنها دستگیر نمیشدند بلکه از آنها ستایش و قدردانی هم میشد!!

  توسط: کافر
  ۰۲ ۰۴ ۱۳۹۳ ۲۰:۵۰
  فضولی در زندگی مردم دردستگاه اداری ایران حدو مرز ندارد

  توسط: اروجعلی ببر زاده
  ۰۲ ۰۴ ۱۳۹۳ ۲۰:۳۶
  اختلاس ازاد رشوه ازاد رانت ازاد قتل در کهریزک وبازاداشگاه فتا ازاد کشاندن ایران به تحریم وجنگ ازاد حرفهای مالخولیایی زدن رهبر ازادکلیپ گل برای ایران ممنوع.
  این ازاد وممنوع بودن در سایه تفنگی است که حکومت بسوی مردم نشانه رفته است تا این تفنگ دست حکومت است کار بدین منوال خواهد بود

  توسط: دانیال از: آمریکا
  ۰۲ ۰۴ ۱۳۹۳ ۱۹:۳۳
  امیدوارم خدا یک مقدار این دوستان رو با دنیای جدید آشنا کنه و بفهمن دنیا فقط اون خیابون محل زندگیشون نیست. بعد هم بفهمن بجای گیر دادن به مردم، کارهای مهمتری هم واسه انجام دادن هست و اون چیزی که بیشتر جوانان رو تهدید میکنه بیکاری هست نه به قول اونها فرهنگ منحط غرب.

  توسط: حمید از: آمریکا
  ۰۲ ۰۴ ۱۳۹۳ ۱۹:۳۱
  رژیم دیوانه هرچه به سرکوب این جوانان دوست داشتنی و میهن دوست ادامه دهد, سبب خروج بیشتر آنان از ایران میشود! روزی نیست که جوانان تحصیل کرده ایرانی, تازه از جهنم آخوندی فرار کرده, را نبینم (در همین منطقه کوچک ما)! نگهداری و ساختن ایران فردا بدست همین جوانان خواهد بود و نه بدست مشتی اوباشی!
  "داعش" پشت مرزهای شرقی و غربی شماره معکوسش را شروع کرده! چه کسانی از ایران دفاع میکنند؟ این جوانان و یا دایناسورهائیکه ضحاک وار با خوردن مغزها چند روزی بیشت بزندگی انگل وار خود ادامه میدهند؟
  یکی بر سر شاخ بن میبرید.....

  توسط: امیر از: آیران اهواز
  ۰۲ ۰۴ ۱۳۹۳ ۱۹:۲۹
  نیروی انتظامی داره با این کارا خودشو مسخره می کنه. چطور قوه قضاییه واسه دستگیری تخریب کنندگان محیط زیست نیاز به شاکی خصوصی داره ولی واسه یه ویدئو کلیپ نه. واقعا مسخره قانون رو در آوردن. لاریجانی باید بره گاو بچرونه با این قوه قضاییه و سیستم قانونیش

  توسط: نیکو
  ۰۲ ۰۴ ۱۳۹۳ ۱۸:۵۶
  هیچ کاری نمیتونن کنند ... فقط میخوان بچه ها رو بترسونند...

  بابا دیگه تو این مملکت با دزد و قاچاقچی ها کار ندارن، این بچه ها که هیچ کارن ...

  توسط: اژدر سوکسی از: شاهرود
  ۰۲ ۰۴ ۱۳۹۳ ۱۸:۵۴
  با تشکر از مسوولین باهوش نیروی انتظامی که دشمن واقعی را شناسایی و تحت تعقیب قرار میدهند

  به ما بپیوندید