لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ تهران ۱۲:۴۰

سازمان مجاهدین انقلاب درباره احتمال ادامه خط ترور در ایران هشدار داد


سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی ایران با محکوم کردن ترور خواهر زاده میرحسین موسوی و مسعود علی محمدی یکی از استادان دانشگاه تهران،اظهارات برخی از حامیان دولت را در مورد احتمال ترور رهبران جنبش سبز، به منزله تلاش برای «آماده سازی افکار عمومی برای ادامه ترورها» تلقی کرده است.

سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی با انتشار بیانیه‌ای که روز پنج‌شنبه در پایگاه اطلاع رسانی این حزب طرفدار اصلاحات منتشر شده است، با اشاره به اظهارات برخی از رسانه‌ها و شخصیت‌های حامی دولت در باره احتمال ترور رهبران جنبش سبز، این سخنان را «نگران کننده و حاکی از احتمال ادامه خط ترور» ارزیابی کرده است.

اشاره این بیانیه به سخنان اسدالله بادامچیان عضو جمعیت موتلفه و همچنین تحلیل هایی در این زمینه در روزنامه ی کیهان و نوشته های حسین شریعتمداری سردبیر این روزنامه است.

در بخش دیگری از این بیانیه از سازمان‌های امنیتی جمهوری اسلامی خواسته شده‌ است، چنانچه «واقعاً» در پی شناسایی عوامل ترورهای اخیر هستند، افراد مذکور را احضار کرده و از آنها بخواهند، «اطلاعات خود را در اختیار مراجع امنیتی و اطلاعاتی قرار داده و روشن کنند که این اطلاعات را از چه طریقی و در ارتباط با کدام محافل به دست آورده‌اند».

صفحه ویژه جام جهانی ۲۰۱۸

XS
SM
MD
LG