لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ تهران ۰۶:۰۰

وزارت اطلاعات ایران: دشمن در مقابل اجرای هدفمند کردن یارانه ها برنامه ریزی کرده استمجید علوی ، قائم مقام وزارت اطلاعات روز سه شنبه با اشاره به طرح هدفمند کردن یارانه ها گفت دشمن در این زمینه تلاش و برنامه ریزی کرده است و حتی در این مورد گزارشهای روز شمار تهیه کرده است.
آقای علوی بدون نام بردن از کشور خاصی همچنین گفت امروز دشمن تلاش خود را در عرصه اقتصادی گذاشته است و تحریمها را وضع کردند تا جلوی چرخ اقتصاد را بگیرند.
قائم مقام وزرات اطلاعات جمهوری اسلامی درعین حال تاکید کرد که شرکتها و موسساتی موظف شد ه اند برای ایجاد فساد ِ سازمان یافته و اخلال اقتصادی، برنامه ریزی کنند و حتی کسانی برای بحرانی کردن اقتصاد به ایران فرستاده شده اند.
در چند هفته اخیر، همزمان با اجرای طرح هدفمند سازی یارانه ها و افزایش ناگهانی قیمت ارزهای خارجی و طلا در ایران ، مقامات جمهوری اسلامی عنوان فتنه اقتصادی را مطرح کردند و عوامل خارجی را دلیل اصلی مشکلات اقتصادی در ایران عنوان کرده اند.
مهدی کروبی ، یکی از رهبران مخالف دولت محمود احمدی نژاد روز گذشته در واکنش به اینگونه اتهامات گفت مطرح کردن مسئله فتنه اقتصادی مجوزی است برای سرکوب گسترده مردم در مقابل اعتراض به افزایش چشمگیر قیمتها.

صفحه ویژه جام جهانی ۲۰۱۸

XS
SM
MD
LG