لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ تهران ۱۷:۵۱

یک عضو هیئت رئیسه مجلس خبر منتفی شدن طرح سئوال از رئیس جمهور را تکذیب کردحسین سبحانی نیا ، از اعضای هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اخبار منتشر شده توسط خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی مبنی بر منتفی شدن طرح سئوال از رئیس جمهور را تکذیب کرد.
صبح روز یکشبنه خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی ، ایرنا ، از منتفی شدن طرح سئوال از محمود احمدی نژاد ، رئیس جمهوری اسلامی در مجلس خبر داد.
خبرگزاری فارس هم این خبر را تائید کرد و نوشت بدنبال ارسال نامه ای از طرف ۳۰ تن از نمایندگان به هیئت رئیسه مجلس مبنی بر پس گرفتن امضایشان از طرح سئوال از رئیس جمهور ، این مسئله عملا منتفی شده است.
اما به گفته آقای سبحانی نیا تعدادی از نمایندگان اعلام کرده اند که امضاهای خود را پس گرفته اند ولی رسما نامه ای به هیئت رئیسه مجلس داده نشده است.
دو هفته پیش علی مطهری ، نماینده منتقد دولت ، همراه با ۹۹ نماینده مجلس طرح سئوال از محمود احمدی نژاد را به هیئت رئیسه مجلس تقدیم کردند تا این موضوع در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.
مهرداد لاهوتی ، نماینده اصولگرای مجلس هم به خبرگزاری کار ایران گفته است خبر پس گرفتن امضا از طرف ۳۰ تن از نمایندگان صحت ندارد.

XS
SM
MD
LG