لینک‌های قابلیت دسترسی

چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ تهران ۰۴:۴۸

برخی روزنامه های تهران جزییات بیشتری از درگیری لفظی جواد ظریف و یک نماینده مجلس در کمیسیون امنیت ملی منتشر کردند


برخی از روزنامه های ايران می گویند که محمد جواد ظريف، وزيرامورخارجه روز يکشنبه در جلسهکميسيون امنيت ملی مجلس با جواد کريمی قدوسی، نماينده اصولگرا، درگيری لفظی داشته است.

روزنامه های اعتماد و قانون از جمله روزنامه هایی بودند که در شماره روز دوشنبه خود خبر این درگیری لفظی را تایید و با جزییات منتشر کردند.

بنابر نوشته خبرنگار روزنامه قانون، جواد کريمی ‌قدوسی در این جلسه به وزیر خارجه گفته که آیت الله خامنه ای به وی درباره روند مذاکرات هسته ای تذکر داده است اما محمد جواد ظریف این نماینده مجلس را به دروغ گویی متهم کرده و گفته است او با این سخنان به آیت الله خامنه ای ظلم می کند.

آیت الله خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران هنوز درباره توافق بدست آمده در مذاکرات ایران و گروه پنج بعلاوه یک در لوزان سوییس، موضع گیری علنی نکرده است .

روزنامه قانون همچنین از نشست محمد جواد ظریف با علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در روز یکشنبه و پیش از جلسه کمیسیون امنیت ملی خبرداده است.

پیشتر سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران گفته بود که این کمیسیون در نامه‌‌ای از محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه، برای حضور در این کمیسیون و ارائه توضیحات درباره بیانیه لوزان دعوت کرده است.

XS
SM
MD
LG