لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ تهران ۲۱:۱۱

ملاقات با کامیل احمدی


«ملاقات» روایتی است کوتاه از کسانی که روزگارشان محدود به یک چهاردیواری است به نام زندان. در هر بخش از این رشته برنامه به ملاقات یکی از کسانی می‌رویم که از سوی سازمان‌های حقوق بشری «زندانی سیاسی- عقیدتی» خوانده می‌شوند.

پژوهشگر است و نویسنده‌، دغدغه‌اش مسائل اجتماعی ایران است اما از حدود سه ماه پیش در زندان به سر می‌برد به اتهامی نامعلوم.

او متولد نقده است و ساکن تهران، متاهل است و پدر یک کودک سه ساله.

کامیل احمدی، پژوهشگر حوزه مسائل اجتماعی از جمله حقوق زنان و کودکان حدود ۲۰ سال پیش برای تحصیل به لندن رفت. او مدرک کارشناسی خود را در رشته نشر و حقوق چاپ از دانشگاه هنر لندن دریافت کرد و پس از آن به تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در رشته مردم‌شناسی اجتماعی پرداخت. او همان زمان تابعیت بریتانیا را هم کسب کرد.

کامیل احمدی پس از گذراندن دوره‌هایی تخصصی در دانشگاه‌های معتبر بریتانیا درباره مسائل زنان، کودکان و اقلیت‌های قومی و جنسی به ایران بازگشت.

please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00
لینک مستقیم

*** اطلاعات موجود در این فایل صوتی، مربوط به زمان تهیه، تدوین و انتشار آن است و امکان دارد وضعیت زندانی سیاسی و عقیدتی موردنظر در این گزارش، هم اکنون​ با آنچه در این برنامه، شنیده یا می‌شنوید، تغییر کرده باشد.

  • 16x9 Image

    مهتاب وحیدی راد

    مهتاب وحیدی‌راد، از خردادماه سال ۱۳۸۹ به عنوان خبرنگار با رادیو فردا همکاری می‌کند. او علاوه بر کار تهیه خبر و گزارش، برنامه ملاقات و برنامه دریچه (مجله هفتگی حقوق بشر) را نیز تهیه و اجرا می‌کند و همچنین به طور روزانه خبرهای حقوق بشری ایران را در قالب صفحه دریچه در وب‌سایت رادیو فردا پوشش می‌دهد.

زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG