لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ تهران ۱۰:۳۶

ملاقات با حسن فتحی


«ملاقات» روایتی است کوتاه از کسانی که روزگارشان محدود به یک چهاردیواری است به نام زندان. در هر بخش از این رشته برنامه به ملاقات یکی از کسانی می‌رویم که از سوی سازمان‌های حقوق بشری «زندانی سیاسی- عقیدتی» خوانده می‌شوند.

روزنامه‌نگاری ۶۷ ساله است که طی یک دهه گذشته بارها بازداشت و زندانی شده٬ تنها به دلیل داشتن نظراتی متفاوت و انتقادهایی از وضعیت موجود در ایران.

دبیر پیشین سرویس بین‌الملل روزنامه اطلاعات٬ همکار روزنامه‌های آسیا و امید جوان و از روزنامه‌نگاران قدیمی ست که هم‌اکنون در زندان اوین به سر می‌برد.

حسن فتحی ۲۲ آبان سال ۱۳۹۰ توسط ماموران امنیتی بازداشت شد در پی انجام مصاحبه‌ای با تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی. مصاحبه‌ای که موضوع آن انفجاری مرگبار در پادگان سپاه پاسداران در حوالی ملارد بود.

please wait

No media source currently available

0:00 0:03:22 0:00
لینک مستقیم

*** اطلاعات موجود در این فایل صوتی، مربوط به زمان تهیه، تدوین و انتشار آن است و امکان دارد وضعیت زندانی سیاسی و عقیدتی موردنظر در این گزارش، هم اکنون​ با آنچه در این برنامه، شنیده یا می‌شنوید، تغییر کرده باشد.

  • 16x9 Image

    مهتاب وحیدی راد

    مهتاب وحیدی‌راد، از خردادماه سال ۱۳۸۹ به عنوان خبرنگار با رادیو فردا همکاری می‌کند. او علاوه بر کار تهیه خبر و گزارش، برنامه ملاقات و برنامه دریچه (مجله هفتگی حقوق بشر) را نیز تهیه و اجرا می‌کند و همچنین به طور روزانه خبرهای حقوق بشری ایران را در قالب صفحه دریچه در وب‌سایت رادیو فردا پوشش می‌دهد.

XS
SM
MD
LG