لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ تهران ۱۷:۵۹

ملاقات با خسرو صادقی بروجنی


Graphic -- Banner for radio program political prisoner "خسرو صادقی بروجنی Khosrow Sadeghi Broujeni" - ملاقات

ملاقات» روایتی است کوتاه از کسانی که روزگارشان محدود به یک چهاردیواری است به نام زندان. در هر بخش از این رشته برنامه به ملاقات یکی از کسانی می‌رویم که از سوی سازمان‌های حقوق بشری «زندانی سیاسی- عقیدتی» خوانده می‌شوند.

چهره شناخته‌شده‌ای در میان دانشگاهیان و فعالان سیاسی و اجتماعی، عضو انجمن صنفی روزنامه‌نگاران آزاد تهران و پژوهشگری که حامی اقشار ضعیف جامعه و کارگران است٬ ده‌ها تحقیق و مقاله دارد٬ بیشترشان در رابطه با مشکلات اقتصادی و اجتماعی در ایران. روزنامه‌نگاری که هم‌اکنون در بند است.

خسرو صادقی بروجنی ۳۸ سال دارد. او نویسنده و پژوهشگر حوزه اقتصاد سیاسی٬ رفاه اجتماعی و مسائل کارگران است.

پس از آن که تحصیلاتش را در رشته مهندسی عمران آب در دانشگاه اصفهان به پایان رساند به خاطر دغدغه‌ای که نسبت به مسائل اجتماعی داشت به سراغ رشته‌ مورد علاقه‌اش رفت٬ علوم اجتماعی و در مقطع کارشناسی ارشد از این رشته فارغ‌التحصیل شد.

خسرو صادقی بروجنی نویسنده ده‌ها مقاله در زمینه فقر٬ حقوق کارگران و اشتغال زنان است٬ حقوق شهروندی٬ معضلات جوامع طبقاتی٬ مشکلات بیمه در ایران و ناهنجاری‌های اجتماعی از جمله اعتیاد از دیگر موضوعاتی ست که او درباره‌شان پژوهش‌ها و مقالات متعددی دارد.

please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00
لینک مستقیم

*** اطلاعات موجود در این فایل صوتی، مربوط به زمان تهیه، تدوین و انتشار آن است و امکان دارد وضعیت زندانی سیاسی و عقیدتی موردنظر در این گزارش، هم اکنون​ با آنچه در این برنامه، شنیده یا می‌شنوید، تغییر کرده باشد.

  • 16x9 Image

    مهتاب وحیدی راد

    مهتاب وحیدی‌راد، از خردادماه سال ۱۳۸۹ به عنوان خبرنگار با رادیو فردا همکاری می‌کند. او علاوه بر کار تهیه خبر و گزارش، برنامه ملاقات و برنامه دریچه (مجله هفتگی حقوق بشر) را نیز تهیه و اجرا می‌کند و همچنین به طور روزانه خبرهای حقوق بشری ایران را در قالب صفحه دریچه در وب‌سایت رادیو فردا پوشش می‌دهد.

زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG