لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ تهران ۱۳:۰۶

دعوت به همکاری با رادیوفردا


رادیو فردا در پی جذب شماری روزنامه‌نگار چندرسانه‌ای‌ آزاد است که بتوانند از راه دور در عرصه‌های خبری، داده‌محور و موشن‌گرافیک با ما همکاری کنند. داوطلبان در سراسر جهان می‌توانند برای جزئیات بیشتر به لینک‌های زیر مراجعه و درخواست‌های خود را از همان طریق برای ما ارسال کنند.

 • گزارشگر آزاد: رادیو فردا از گزارشگرانی که از گوشه و کنار جهان امکان تهیه و ارسال گزارش را دارند، دعوت به همکاری می‌کند. تهیه گزارش‌های ویدئویی و رادیویی و نیز گزارش‌های میدانی از جمله مسئولیت‌هایی است که به گزارشگران آزاد محول خواهد شد.
  برای ارسال درخواست به این آدرس مراجعه کنید:
  www.rferl.org/jobs/detail/BPE1111-2201.html
 • دیتاژورنالیست: رادیوفردا به دنبال روزنامه‌نگاران آزاد مجرب در حوزه روزنامه‌نگاری داده‌محور است. تهیه محتوای تعاملی و اینفوگرافیک از جمله مسئولیت‌هایی است که به دیتاژورنالیست محول می‌شود.
  برای ارسال درخواست به این آدرس مراجعه کنید:
  www.rferl.org/jobs/detail/BPE3333-2201.html
 • طراح موشن گرافیک: رادیوفردا از افرادی که در زمینه طراحی موشن‌گرافیک تجربه دارند به صورت آزاد دعوت به همکاری می‌کند. طراحی المان‌های گرافیکی برای محتوای تصویری رادیوفردا و نیز تولید دیگر محتواهای ویدیویی برای شبکه های اجتماعی از جمله مسئولیت‌های محول برای این شغل است.
  برای ارسال درخواست به این آدرس مراجعه کنید:
  www.rferl.org/jobs/detail/BPE2222-2201.html
 • 16x9 Image

  رادیو فردا

  رادیوفردا بخش ایران رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است که با بودجه کنگره آمریکا و زیر نظر سازمان رسانه‌های جهانی ایالات متحده فعالیت می‌کند. رادیوفردا در تلاش است اخبار و گزارش‌های دقيق و عينی و بی‌طرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کند.

XS
SM
MD
LG