لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ تهران ۰۸:۰۰

مهلت رای گیری در ایران تمدید شد


رای گیری در هشتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و همچنین انتخابات میاندوره یی مجلس خبرگان در برخی حوزه ها، از صبح امروز (جمعه بیست و چهارم اسفندماه) ادامه دارد. مسئولان ستاد انتخابات وزار ت کشور جمهوری اسلامی ساعات رای گیری را تا هفت شب امشب تمدید کرده اند و میزان شرکت مردم در انتخابات امروز را تا کنون "بسیار خوب " توصیف کرده اند و خبرگزاری فارس می گوید: تا ساعت سه بعد از ظهر امروز شمار رأی دهندگان در حوزه انتخابيه تهران، ری، شميرانات و اسلام شهر بیش ازهشتصد هزار نفر بوده است. همین خبرگزاری می افزاید که انتظار می رود اکثر رای دهندگان در ساعات غروب برای رای دادن به حوزه ها بروند.
مسوول انتخابات شهر مشهد نیز، میزان حضور مردم را بسیار خوب توصیف کرده و گفته است : آنها انتظار دارند حضور مردم در غروب امروز افزایش یابد. ایت الله خامنه ای امروز صبح در هنگام انداختن رای خود به صندوق ها، از مردم خواست که در ساعات اولیه صبح به پای صندوق های رای بروند. آیت الله خامنه یی انتخابات امروز را برای جمهوری اسلامی "سرنوشتساز" خواند.
در همین حال خبرگزاری اسوشیتدپرس از تهران گزارش می دهد که میزان شرکت مردم در رای گیری حوزه های تهران تا این ساعت، بالا نبوده و صف های چند صد نفره یی در مساجدی در جنوب تهران برای رای دادن تشکیل شده اما این صف ها در حوزه های شمال شهر بسیار کوچکتر است.

XS
SM
MD
LG