لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ تهران ۱۵:۵۸

سايت خريد و فروش آمازون اعلام کرد که سفارش ها يی که از قزاقستان برای DVD فيلم بورات دريافت کرده، اين کشور را در صدر فهرست خریداران اين DVD قرار داده است .


به گزارش خبرگزاری رويترز، هفته پيش، مردم قزاقستان رکورد خريد اين فيلم از سايت آمازون را از آن خود کرده اند .


مسئول بخش رسانه ای آمازون گفت که با توجه به جنجالی که در زمان نمايش اين فيلم به وجود آمد، اکنون مردم قزاقستان بسيار مشتاق هستد تا اين فيلم را هر طوری شده ببينند .


فیلم بورات در قزاقستان اکران غمومی نداشته است.


با سفارش DVD سایت آمازون در انگلستان ، خريدار بايد ۴ دلاربرای هزينه خدمات پستی علاوه بر قيمت خودDVD بپردازد که اين برای اقتصاد کنونی قزاقستان پول زيادی برای اين گونه خدمات محسوب می شود.


فيلم بورات که زمان پخش بين المللی اش با جنجال های فراوانی همراه بود، داستان خبرنگار قزاقی است که به دنبال جست و جوی ارزش های زندگی آمريکایی به ای ن کشور سفر می کند .


ساشا بارون کوهن، بازيگر و خالق شخصيت کمدی بورات موفق شد برای اين فيلم جايزه بازيگری گلدن گلاب را در سال ۲۰۰۶دريافت کند .


ساشا بارون کوهن وقتی جايزه اش را دريافت می کرد گفت که در نقش بورات، با بخش زشت زندگی آمريکايی آشنا شده و از تمامی آمريکايی هايی که از او شکايت نکرده اند، تشکر کرد .


اشاره ساشا بارون کوهن، به جنجال فيلم اوبود ، زیرا بسیاری از افرادی که در اين فيلم به تصوير کشيده شده اند، از وی شکايت کرده اند .


وی در ادامه گفت که منظور او از اشاره به بخش زشت زندگی آمريکايی، زندگی همبازی او است که در فيلم بورات با او بازی کرده و نام او کن داويتيان است که در فيلم با نام عظمت بازی می کند .


از روی محصولاتی که مردم قزاقستان در آمازون سفارش می دهند می توان تاثير فرهنگ آمريکايی را بر روی ای گشور حدس زد .


کتاب هايی که آمازون از قزاقستان سفارش می گيرد، بيشتر حول و حوش چند و چون سرمايه گزاری و يا مديريت اقتصادی است .


همچنين گروه پليس و استينگ در صدر آلبوم هايی قرار دارد که از اين کشور خريداری شده است .


XS
SM
MD
LG