لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ تهران ۰۷:۲۱

اوساسونا با گل نکونام تا صبح رقصيد


پنج شنبه شب، شهر پمپ لونای اسپانيا که تيم اوساسونا به آن تعلق دارد تا سحرگاهان غرق در شادی بود و همه جا نام جواد نکونام بر سر زبان ها.

در مسابقات فوتبال جام اتحاديه باشگاه های اروپا،يوفا،جواد نکونام ملی پوش ايرانی تيم اوساسونا با گل زيبای خود شهر پمپ لونای اسپانيا را تکان داد.


تيم اوساسونای اسپانيا در زمين خود در بازی برگشت مقابل بوردوی فرانسه قرار داشت. اين دو تيم که در بازی رفت در فرانسه صفر صفر مساوی شده بودند ديشب نيز در ۹۰ دقيقه وقت معمولی بازی برگشت بدون گل ماندند و کار به سی دقيقه وقت اضافی کشيده شد.


جواد نکونام ملی پوش ايرانی تيم اوساسونا با گل زيبای خود شهر پمپ لونای اسپانيا را تکان داد

ايرانی تيم اوساسونا با گل زيبای خود دروازه بوردوی فرانسه را باز کرد و اوساسونا با همين تک گل به مرحله يک هشتم نهايی يوفا کاپ يا جام اتحاديه باشگاه ها اروپا راه يافت.


پنج شنبه شب، شهر پمپ لونای اسپانيا که تيم اوساسونا به آن تعلق دارد تا سحرگاهان غرق در شادی بود و همه جا نام جواد نکونام بر سر زبان ها.


رحمان رضايی هم همراه تيمش ليورنای ايتاليا ۹۰ دقيقه در مقابل تيم اسپانيول در بارسلون بازی کرد.


در اين بازی هم تيم اسپانيايی برنده و روانه مرحله يک هشتم نهايی جام اتحاديه باشگاه ها اروپا شد.


چهارده تيم ديگر اروپايی نيز به اين مرحله راه يافتند از جمله لورکوزن و وردربرمن از آلمان، سلتديگو و سويای اسپانيا، نيوکاسل و تاتنهام انگليس، پاريسن ژرمن و لانس از فرانسه و تيم مک آبی حيفا از کشور اسراييل.


زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG