لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ تهران ۱۷:۴۶

ذات‌تان را بپوشانید تا فاتحه‌تان را نخوانند


هر چند در این تصویر امام دارد به رهبر انقلاب چپ‌چپ نگاه می‌کند، اما علاقه قلبی وی به ایشان قابل انکار نیست.

طنزنوشته‌ای از جلال سعیدی:

آیت‌الله خمینی: «بترسید از آن روزی که مردم بفهمند در باطن ذات شما چیست و یک انفجار حاصل بشود. از آن روز بترسید که ممکن است یکی از 'ایام الله '، خدای نخواسته باز پیدا بشود، آن روز دیگر قضیه این نیست که برگردیم به ۲۲ بهمن. قضیه [این‌] است که فاتحه همه ما را می‌خوانند»

صحیفه نور، جلد ۱۴ صفحه ۳۸۰

با توجه با اصرار فراوان علاقه‌مندانی که نخواستند نامشان فاش شود، برآن شدیم که این حرف‌های گهربار امام امت را تفسیر و از آن چند مدل نتیجه‌گیری استخراج کنیم تا مخاطبین عزیز دلیل بعضی از گفتارها و رفتارهای امام فعلی نظام را متوجه بشوند:

نتیجه‌گیری خاطره‌ای: باید آدم منصفی باشیم و حقیقت را قبول کنیم. درست است که بنیان‌گزار جمهوری اسلامی ماشالله هزارماشالله نقطه ضعفی بودند که دست و پا درآورده بودند اما در این جملاتی که از ایشان نقل کردم خیلی خیلی خوب و دقیق و واقعی حرف زده‌اند. به خصوص آنجا که می‌گویند اگر مردم بفهمند در ذات ما چه می‌گذرد فاتحه همه ما را می‌خوانند خرمای مغزدارش هم روش.

دقت کنید اول ایشان اشاره می‌کند به ذات خودشان، خب ما به ذات اقدسشان (اقدس به معنی قدسی‌تر و ما کاری به وابستگان مونث ایشان نداریم) که فکر می‌کنیم یک تصاویری جلوی چشممان میاید که مو و باقی مسائل به تن انسان سیخ می‌شود. حالا مته به چیز بگذاریم و نمی‌خواهیم از اعدام‌های گسترده دوران طلایی امام و اینکه آن موقع اول کلا می‌کشیدند و بعد می‌شمردند(جوکش با تعبیر « یه روز یه روباهه...» شروع می‌شود) حرف بزنیم و به یک خاطره نرمتر از دوران ایشان اشاره می‌کنیم.

مثلاً یادمان می‌آید که یک بانویی که مثلاً داشته م‌یرفته از سر کوچه پیاز بخرد به تور خبرنگار رادیو می‌افتد و با توجه به اینکه شب گذشته تلویزیون اوشین داشته در جواب خبرنگار می‌گوید الگوی ایشان به عنوان یک زن به جای فاطمه اوشین است چون احتمالا نظرش این بوده که اوشین هم زن زندگی بوده، هم ریوزو خیلی مرد بی مبالاتی بوده و هم اصلاً حالا فاطمه را کی دیده ولی ما اوشین را دیشب دیدیدم. از شانس بد ایشان حضرت امام هم آن موقع احتمالاً از دست به آب برگشته بودند و داشتند رادیو گوش می‌دادند (البته این دو عمل در ظاهر ربطی به هم ندارند ولی برای رهبر عظیم‌الشان ایران اسلامی همه چیز به هم ربط دارد و امان از یبوست در آن سن و سال) امام با شنیدن این حرف‌ها حالشان دگرگون شده در یک حکم تاریخی آن خانم اوشین‌بین و خبرنگار و تهیه‌کننده برنامه را به چیزهای خفیفی مثل اعدام و زندان و اخراج و آویزان کردن محکوم می‌کند و مسئولین امر هم که از میزان علاقه امام به رادیو حسابی غافلگیر شده بودند تمام تلاششان را کردند تا یک جوری هم حرف امام زمین نماند هم در راه اوشین کسی کشته و زخمی نشود ولی کماکان از سرنوشت ان افراد کسی خبر ندارد و انشالله که شهید راه اوشین نشده باشند.

نتیجه‌گیری فاتحه‌ای: با توجه به اتفاقاتی که در اعتراضات سال‌های ۷۸، ۸۸، ۹۶ و ۹۸ در کشور صورت گرفت و فرزندان امام امت سعی کردن با غلطک از روی اعتراضات مردمی رد شوند، به نظر ما یکی از حرف‌گوش‌کن ترین فرزندان عالم همین مقامات فعلی نظام و فرزندان سابق امام هستند. این عزیزان ماجرای فاتحه را که امامشان گفته بود جدی گرفتند و بنای کارشان را بر این گذاشتند که قبل از اینکه فاتحه‌شان خوانده شود فاتحه طرف مقابل را بخوانند.

بنابراین با استفاده از روشهای منجر به فاتحه‌ای مثل پرت مخالف از پشت‌بام، شلیک توی صورت از نمای نزدیک، تجاوز به مخالفین در همه اشکال و ابعاد ممکت و چند روش غیر قابل انتشار دیگر پیش پیش فاتحه مخالفینشان را بخوانند. وسیله ایاب و ذهاب هم به سمت بهشت زهرا و زندان‌های سطح کشور برای همه عزیزان مهیا بوده، هست و خواهد بود.

نتیجه‌گیری رایحه‌ای: علیرغم همه این سیاه‌نمایی‌هایی که ما در سطور پیشین کردیم، باید کمی هم تشویش اذهان عمومی و اقدام علیه امنیت ملی و اینها بکنیم و نتیجه بگیریم که اگر شما به کنه ذات تعالیم حضرت امام و مکتب ایشان و کتاب و اینها مراجعه کنید باید ایمان بیاورید که این نظام تحت هدایت رهبر فعلی‌‌اش تازه با مخالفینش خیلی هم مهربان بوده و همین‌ که آنها را تو خیابان‌ها سریع راحت می‌کند یا دور از چشم بقیه توی زندان‌ها آویزان می‌کند رایحه خوشی است که مهربانی و مغفرت که اگر کسی احساسش نمی‌کند حس بویایی‌اش اشکال دارد. بنابراین در پایان ضمن تشکر از رایحه خوشی که از رافت و مغفرت نظام توی تک تک (یا جفت جفت) سوراخ‌ دماغ‌های ایرانیان فرو کرده‌اند از همه هموطنان عزیز خواهشمندیم اگر به ذات اینها پی بردند به روی خودشان نیاورند و درگوشی برای دیگران تعریف کنند باشد که مصرف فاتحه هم در کشور مثل بنزین ساماندهی شود.

دیدن نظرات (۱۳)

زمان این نظرخواهی به پایان رسیده است
XS
SM
MD
LG