لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ تهران ۰۲:۵۹

دیدگاه‌ها: سرکشی سیاسی احمدی‌نژاد، سایه بر رهبر ایران!


فرداکاتور--طرح از اسد بیناخواهی

بیشتر از دو ماه به انتخابات ریاست‌جمهوری باقی‌مانده. در هفته‌های اخیر نام محمود احمدی‌نژاد، رییس‌جمهوری سابق ایران بار دیگر در رسانه‌ها مطرح شده. حضور او در کنار حمیدرضا بقایی که برای شرکت در انتخابات اعلام آمادگی کرده این احتمال را افزایش داده که رییس‌جمهوری سابق ایران از آقای بقایی حمایت می‌کند.

محمود احمدی‌نژاد پیشتر گفته بود بخاطر دستور رهبر ایران در انتخابات شرکت نمی‌کند و از هیچ گروه یا فردی هم حمایت نمی‌کند اما پنج‌شنبه در شورای بازخوانی خط امام گفت که سکوت او ادامه نخواهد داشت و اینکه رهبر ایران گفته او کاندیدای ریاست‌جمهوری نشود، به این معنا نیست که بی‌تفاوت باشد.

برنامه دیدگاه‌های این هفته به فعالیت محمود احمدی‌نژاد و نزدیکانش اختصاص دارد. با حضور دو مهمان: رضا حقیقت‌نژاد، روزنامه‌نگار و عضو تحریریه ایران‌وایر در ترکیه و علی‌اصغر رمضانپور، معاون فرهنگی وزیر ارشاد در دولت محمد خاتمی ساکن لندن. با این توضیح که تلاش رادیوفردا برای تماس با نزدیکان آقای احمدی‌نژاد تا لحظه ضبط این برنامه به نتیجه نرسید...

دیدگاه‌ها: سرکشی سیاسی احمدی‌نژاد؛ سایه بر رهبر ایران!
please wait

No media source currently available

0:00 0:24:59 0:00
لینک مستقیم


  • 16x9 Image

    فرین عاصمی

    فرین عاصمی از دبیران، خبرنگاران و مجریان سابق رادیو فرداست. او پیش از پیوستن به رادیو فردا در سال ۱۳۸۲ در بعضی از روزنامه‌های داخلی از جمله روزنامه ایران کار می‌کرد. فرین عاصمی در دوره فعالیتش در رادیوفردا مستندهای رادیویی و تلویزیونی مختلفی از جمله اشغال سفارت آمریکا و ۴۴۴ روز گروگانگیری کارکنان آن در تهران و برنامه‌هایی به‌مناسبت هشتادمین سالگرد تولد واتسلاو هاول و هفتاد و پنجمین سالگرد آزادی اردوگاه آشویتس تهیه کرده است.

دیدن نظرات (۲۳)

زمان این نظرخواهی به پایان رسیده است

زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG