لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ تهران ۰۳:۴۲

ملاقات با احمدرضا یوسفی


«ملاقات» روایتی است کوتاه از کسانی که روزگارشان محدود به چهاردیواریی است به نام زندان. در هر بخش از این رشته برنامه به ملاقات یکی از کسانی می‌رویم که از سوی سازمان‌های حقوق بشری «زندانی سیاسی عقیدتی» خوانده می‌شوند.

در آن سال‌ها هنوز خبررسانی از طریق فضای اینترنتی و خبرگزاری‌های آن‌لاین چندان معمول نبود و این امکان بدون حضور او به عنوان معاون فنی ایسنا شاید میسر نمی‌شد.​

ملاقات با احمدرضا یوسفی
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

احمدرضا یوسفی، در سال‌هایی که مدیریت فنی سایت ایسنا را برعهده داشت، کار در حوزه روزنامه نگاری را نیز تجربه کرد و توانست تا دبیری سرویس بین الملل این خبرگزاری خود را بالا بکشد، او در راه اندازی خبرگزاری کار ایران، ایلنا نیز کمک بسیار کرد.

یوسفی در سال ۸۹، زمانی که قصد داشت ایران را برای ادامه تحصیل و کار در خارج از ایران، ترک کند در فرودگاه بین‌المللی امام‌ خمینی بازداشت و به اوین منتقل شد. ارتباط با بیگانگان و جاسوسی اتهاماتی بود که احمد رضا یوسفی با آن روبرو شد.

***اطلاعات موجود در این فایل صوتی، مربوط به زمان تهیه، تدوین و انتشار آن است و امکان دارد هم‌اکنون وضعیت زندانی سیاسی و عقیدتی موردنظر در این گزارش، با آنچه در این برنامه، شنیده یا می‌شنوید، تغییر کرده باشد.​

زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG