لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ تهران ۱۲:۳۱

ملاقات با فرزاد احمدی


«ملاقات» روایتی است کوتاه از کسانی که روزگارشان محدود به چهاردیواریی است به نام زندان. در هر بخش از این رشته برنامه به ملاقات یکی از کسانی می‌رویم که از سوی سازمان‌های حقوق بشری «زندانی سیاسی عقیدتی» خوانده می‌شوند.

در اسفندماه سال ۹۰،‌ در محل کارش بازداشت شد. این فعال کارگری پس از بازداشت، به اداره اطلاعات شهر سنندج در استان کردستان منتقل شد.

ملاقات با فرزاد احمدی
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

فرزاد احمدی‌، از فعالان کارگری و عضو اتحادیه آزاد کارگران ایران است. چند روزی پس از بازداشت این فعال حقوق کارگران،‌ خانواده و دوستان آقای احمدی، در برابر اداره اطلاعات شهرستان سنندج، ‌تجمع کردند و آزادی این فعال کارگری را خواستار شدند.

پرونده این فعال حقوق کارگران،‌ در شعبه یک دادگاه انقلاب اسلامی استان کردستان٬ به اتهام هواداری از گروههای مخالف نظام جمهوری اسلامی بررسی شد. اتهامی که آقای احمدی آن را رد کرده و خود را تنها فعال حقوق کارگران معرفی می‌کند.

*** اطلاعات موجود در این فایل صوتی، مربوط به زمان تهیه، تدوین و انتشار آن است و امکان دارد هم‌اکنون وضعیت زندانی سیاسی و عقیدتی موردنظر در این گزارش، با آنچه در این برنامه، شنیده یا می‌شنوید، تغییر کرده باشد.

زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG