لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ تهران ۱۶:۵۴

ملاقات با مهدی دولتی دارآباد


«ملاقات» روایتی است کوتاه از کسانی که روزگارشان محدود به چهاردیواریی است به نام زندان. در هر بخش از این رشته برنامه به ملاقات یکی از کسانی می‌رویم که از سوی سازمان‌های حقوق بشری «زندانی سیاسی عقیدتی» خوانده می‌شوند.

از جمله بازداشتی‌های وقایع پس از انتخابات ریاست‌جمهوری در سال ۸۸ است. این کارشناس نرم‌افزار در بهمن ماه سال ۹۰ و در پی هچوم ماموران وزارت اطلاعات به منزل مسکونی پدری‌‌اش بازداشت شد و پس از بازجویی به بند امنیتی ۲۰۹ زندان اوین انتقال یافت.

ملاقات با مهدی دولتی دارآباد
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:14 0:00


مهدی دولتی دارآباد، کارشناس نرم افزار دانشگاه شهید عباسپور و برنامه نویس کامپیوتری است. آقای دولتی دارآباد​، پس از بالاگرفتن اعتراض‌های پس از انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸، فعالیت‌هایی در فضای مجازی به نفع معترضان داشت.

مهدی دولتی دارآباد​، در دادگاه به اتهام اجتماع و تبانی، شرکت در اعتراضات خیابانی پس از انتخابات سال ۸۸ و توهین به رهبری محاکمه شد.

*** اطلاعات موجود در این فایل صوتی، مربوط به زمان تهیه، تدوین و انتشار این فایل است و امکان دارد وضعیت زندانی سیاسی و عقیدتی موردنظر در این گزارش، هم اکنون​ با آنچه در این برنامه، شنیده یا می‌شنوید، تغییر کرده باشد.

XS
SM
MD
LG