لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ تهران ۰۶:۵۲

«ملاقات» روایتی است کوتاه از کسانی که روزگارشان محدود به چهاردیواریی است به نام زندان. در هر بخش از این رشته برنامه به ملاقات یکی از کسانی می‌رویم که از سوی سازمان‌های حقوق بشری «زندانی سیاسی عقیدتی» خوانده می‌شوند.

معلم حق التدریسی و از فعالان حقوق کارگران است. آن قدر تجربه بازداشت به دلایل و مناسبت‌های مختلف داشته که نامش برای بازجویان و ماموران وزارت اطلاعات که حوزه فعالان کارگری را رصد می‌کنند آشناست.

ملاقات با مهدی فراحی شاندیز
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

مهدی فراحی شاندیز، در اردیبهشت ماه سال ۸۸، یک ماه قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم در مراسم گرامیداشت روز جهانی کارگر در حالی که برای آزادی منصور اسانلو در پارک لاله امضا جمع می‌کرد، بازداشت شد.

مهدی فراحی شاندیز، که سایت کلمه او را پسرعموی اعظم السادات فراحی شاندیز، همسر محمود احمدی‌نژاد معرفی می‌کند، در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به اتهام توهین به رهبری و اخلال در نظم محاکمه شد.

*** اطلاعات موجود در این فایل صوتی، مربوط به زمان تهیه، تدوین و انتشار آن است و امکان دارد وضعیت زندانی سیاسی و عقیدتی موردنظر در این گزارش، هم اکنون​ با آنچه در این برنامه، شنیده یا می‌شنوید، تغییر کرده باشد.

XS
SM
MD
LG