لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ تهران ۰۲:۰۵

ملاقات با سعید نعیمی


«ملاقات» روایتی است کوتاه از کسانی که روزگارشان محدود به چهاردیواریی است به نام زندان. در هر بخش از این رشته برنامه به ملاقات یکی از کسانی می‌رویم که از سوی سازمان‌های حقوق بشری «زندانی سیاسی عقیدتی» خوانده می‌شوند.

اردیبهشت‌ماه سال ۹۰ بود که با یورش ماموران امنیتی به خانه‌اش در کرج بازداشت شد. این عضو شورای مرکزی ادوار تحکیم وحدت بیش از چهار ماه را در بازداشتگاه اداره اطلاعات تبریز، تحت بازجویی گذراند تا اینکه ماموران اداره اطلاعات، این فعال دانشجویی سابق را به زندان مرکزی تبریز تحویل دادند.

ملاقات با سعید نعیمی
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:40 0:00

سعید نعیمی، پس از شش ماه بلاتکلیفی در زندان تبریز، به شعبه یک دادگاه انقلاب تبریز فراخوانده شد تا پاسخگوی اتهامات خود باشد.

اتهامات آقای نعیمی، ارتباط با بیگانگان، عضویت در گروه‌های مخالف نظام، نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی ، معاونت در جاسوسی به نفع جمهوری آذربایجان و تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی بود.

*** اطلاعات موجود در این فایل صوتی، مربوط به زمان تهیه، تدوین و انتشار آن است و امکان دارد وضعیت زندانی سیاسی و عقیدتی موردنظر در این گزارش، هم اکنون​ با آنچه در این برنامه، شنیده یا می‌شنوید، تغییر کرده باشد.

XS
SM
MD
LG