لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ تهران ۰۸:۲۲

چرا «رهبر» می‌گوید به «رادیوی فردا» ارتباطی ندارد «این قضیه»؟


هفته گذشته برنامه ساعت ششم به مسئله مورد اشاره رهبر جمهوری اسلامی اختصاص داشت

انتشار سخنان اخیر آیت‌الله خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی و تأیید عدم تمایل او به نامزدی محمود احمدی‌نژاد در انتخابات آینده ریاست جمهوری، طبیعتاً بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های داخل و خارج ایران داشت.

این خبر اما شاید برای هیچ کدام از رسانه‌ها به اندازه رادیو فردا و بی بی سی جنبه شخصی پیدا نکرد! چرا که ماجرای بازگشت احمدی‌نژاد، تنها مسئله مورد انتقاد در این سخنان نبود. او گله دیگری هم داشت: این که چرا به طور مشخص، این دو رسانه، خبر چنین مخالفتی را پوشش می‌دهند و به تحلیلش می‌پردازند.

به گفته آیت‌الله خامنه‌ای: «به رادیوی فردا یا رادیوی بی‌بی‌سی چه ارتباطی دارد این قضیه؟» او در ادامه معترض شد که «[به این مسئله] می‌پردازند، [درباره‌اش] بحث می‌کنند، [آن را] تحلیل می‌کنند [که] علت چیست؟ ...»

هفته گذشته، برنامه ساعت ششم به مسئله مورد اشاره رهبر جمهوری اسلامی، بررسی علل احتمالی مخالفت او و سناریوهایی که می‌توان متصور شد، اختصاص داشت.

در برنامه این هفته می‌پردازیم به این که چرا رهبر ایران نمی‌خواهد «این قضیه» به رادیو فردا «ارتباطی» داشته باشد؟

ساعت ششم - آیا به رادیو فردا ارتباطی ندارد این قضیه؟
please wait

No media source currently available

0:00 0:53:35 0:00
لینک مستقیم

میهمان این برنامه مجید محمدی جامعه شناس، تحلیلگر سیاسی مقیم نیویورک و نویسنده کتاب «ولی امر مسلمین جهان» است.

  • 16x9 Image

    نیوشا بقراطی

    نیوشا بقراطی در سال ۱۳۸۴ به عنوان گزارشگر و مجری به رادیو فردا پیوست. او میزبان برنامه زنده هفتگی «ساعت ششم» است و از سال ۱۳۹۰ سردبیری بخش صوتی و تصویری رادیو فردا را بر عهده دارد

دیدگاه شما

نمایش نظرات

XS
SM
MD
LG