لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ تهران ۰۱:۴۹

ملاقات با محمود صالحی


«ملاقات» روایتی است کوتاه از کسانی که روزگارشان محدود به یک چهاردیواری است به نام زندان. در هر بخش از این رشته برنامه به ملاقات یکی از کسانی می‌رویم که از سوی سازمان‌های حقوق بشری «زندانی سیاسی- عقیدتی» خوانده می‌شوند.

فعال کارگری ۵۵ ساله‌ای ست که در سقز زندگی می‌کند اما هم‌اکنون روزگار خود را در زندان این شهر می‌گذراند.

۹ سال زندان حکمی بود که در دادگاه انقلاب سقز برای او صادر شد اما این حکم اسفند۹۴ در شعبه چهارم دادگاه تجدیدنظر استان کردستان به یک سال کاهش یافت.

محمود صالحی فعال کارگری،همسر و پدر دو فرزند است. خانواده‌اش می‌گویند او در تمام طول زندگی‌اش همواره در تلاش برای احقاق حقوق صنفی کارگران بوده و هیچ‌گونه فعالیت دیگری نداشته اما حالا به تبلیغ علیه نظام متهم شده است.

please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00
لینک مستقیم

*** اطلاعات موجود در این فایل صوتی، مربوط به زمان تهیه، تدوین و انتشار آن است و امکان دارد وضعیت زندانی سیاسی و عقیدتی موردنظر در این گزارش، هم اکنون​ با آنچه در این برنامه، شنیده یا می‌شنوید، تغییر کرده باشد.

  • 16x9 Image

    مهتاب وحیدی راد

    مهتاب وحیدی‌راد، از خردادماه سال ۱۳۸۹ به عنوان خبرنگار با رادیو فردا همکاری می‌کند. او علاوه بر کار تهیه خبر و گزارش، برنامه ملاقات و برنامه دریچه (مجله هفتگی حقوق بشر) را نیز تهیه و اجرا می‌کند و همچنین به طور روزانه خبرهای حقوق بشری ایران را در قالب صفحه دریچه در وب‌سایت رادیو فردا پوشش می‌دهد.

XS
SM
MD
LG